Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Chevrolet Captiva mennyire...

Chevrolet Captiva mennyire megbízható autó?

Figyelt kérdés
Ilyen típusú autót szeretnék vásárolni, és ezért érdeklődöm. Minimum korhatár 2008. Ha valakinek ismerőse árul ilyet, kommentben leírhatja. Tudom..neten is tudok nézelődni, hasznaltauto.hu;expressz.hu(80% átverés); jofogas.hu;aprod.hu már néztem! köszönöm segítségetek :)

2014. jan. 28. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Gyakorlatilag egy "olcsóbb" Opel, a levetett technikát kapja, és ugye az Opel nem rossz autó.

Pár vélemény:

[link]

2014. jan. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem se lehet rossz autó. (Nekem Opelom van.) De Chevroletet azért nem vennék, mert most hogy kivonják az országból a márka forgalmazását, alkatrész is már csak 10 évig lesz hozzá. Utána marad a bontott vagy esetleg utángyártott alkatrész.

Én autót általában nem csak 10 évre veszek.

2014. jan. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Általában minden autóhoz 10 évre gyártanak alkatrészt. Amúgy meg magát a márkát nem lehet kapni, de a szervizhálózat itt is megmarad. Meg mivel Opel-technika, bármelyik Opel-szerelő meg tudja csinálni amit kell.
2014. jan. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitok:) Hát nem 10 évre..:D Opel insignia a másik, ami nagyon előnyös számomra, esetleg zafira is :) 3at viszonyítva egymáshoz?
2014. jan. 28. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!