Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autót vennék, hogy lehetne...

Autót vennék, hogy lehetne megoldani?

Figyelt kérdés
A konkrét autó ki van vonva a forgalomból,bírósági végrehajtás alatt áll,magánszemély tulajdonában van.Megvásárolhatom én ezt a kocsit?És ha igen,mi a módja?

2014. jan. 28. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha véglegesen ki van vonva, akkor úgy tudom, hogy nem lehet visszahelyeztetni. Bírósággal kell ebszélni, hogy még lehet-e rendezni a tartozást és akkor talán nem viszik árverásre
2014. jan. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A fennálló tartozást nekem kell rendeznem,vagy a tulajnak?És csak miután rendezte,akkor tudom forgalomba helyeztetni?Köszi a válaszodat!
2014. jan. 28. 21:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, hogy hogyan van kivonva, de ha le van foglalva, akkor valószínüleg, hogy csak ideiglenesen és azt fel lehet oldani, de lehet, ha átiratod, akkor automatikusan feloldódik, ennyire pontosan nem tudom.

Beszélj a tulajjal, hogy pontosan miért van lefoglalva. Elvileg, ha kitudja fizetni a tulaj, ami nyílván a te pénzedből lesz, akkor elővételi joga lesz. De ez sem biztos. A céggel kell beszélni, aki lefoglalta, ők eltudnak mondani mindent pontosan.

2014. jan. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyen ügyeket ne itt kérdezz (nem bántásból). Nem tudom hány ft az autó, de nem hiszem hogy fölöslegesen akarnál kidobni az ablakon pénzt mert itt mondanak valamit pl tévesen esetleg. A tulaj meg persze, hogy azt mondja, hogy átírható és minden okés hisz érdeke hogy elkeljen a kocsi.


Okmányiroda! Az a tuti.

2014. jan. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is ezt mondom, hogy érdeklődjön, csak elmondom, amit tudok.
2014. jan. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a jármű végrehajtás alatt áll, akkor nem szabad elidegeníteni!
2014. jan. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én messzire elkerülném ezt a darabot...


Most lehet lepontozni....

2014. jan. 31. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!