Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire nehéz a B kategóriás...

Mennyire nehéz a B kategóriás KRESZ vizsga?

Figyelt kérdés
Ma voltam elösszőr,elsőre nem tűnt olyan nehéznek aztán ez lehet változik.Kaptunk olyan programot is amin vizsgázni fogunk.Nagyon nehéz?
2014. febr. 3. 20:56
 1/7 anonim válasza:
Ha tanulsz nem. De én amúgy azon röhögtem, hogy ha sikerül, akkor kis zöld betűkkel írja ki a program, hogy gratulálunk! De ha nem mész át, akkor elkezd nagy piros betűkkel villogni, hogy sajnáljuk :)
2014. febr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon, de kell rá tanulni. Ha tesztkönyvből tanulod, akkor az összes kérdésen át kell menned, a hibásakat újra kiírod és újra megcsinálod, ezzel már így át lehet menni a vizsgán, de ez a módszer kb. 2 napba beletelik.
2014. febr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem nehéz, ha végig tanulsz, és megcsinálod a teszteket.
2014. febr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vészes, ha egy keveset gyakorolsz az adott programmal, akkor nem jelent nagy gondot átmenni.
2014. febr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi.:)
2014. febr. 3. 21:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Meg embere is váltogatja, kinek mennyire megy. Bár alapvetően tényleg nem nehéz a dolog, legalábbis, ha hirtelen most hasonlítanom kéne, valamihez, akkor sokkal könnyebb volt mint egy-egy iskolai német vagy épp nyelvtan dolgozatra tanulni. :D
2014. febr. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tanuld meg a KRESZ tankönyvet. A számadatokat magold be, mert biztos lesz róla kérdés (mekkora össztömegű járművet vezethetsz, utánfutókról hasonló számok, stb).


Aztán csinálj sok tesztet, egy hétig napi 3-4 elég lesz. Ha nem veszed meg a CD-t, delmagyar.hu-n van kresz teszt. Én azt használtam tavaly. Két hibapontom volt.

2014. febr. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!