Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy használt...

Mennyibe kerül egy használt 6-7 méteres lakókocsi vízzel és árammal ellátva?

Figyelt kérdés
kor nem számít de nyilván nem szétesett roncsra gondolok.
2014. febr. 4. 18:28
1 2
 1/15 egySanyi ***** válasza:
használtautó.hu-n találsz több száz darabot 200 ezertől úgy 10 milláig
2014. febr. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Kb. 2 misiért már kapsz korrektet, mi is úgy vettük egy 2 tengelyes Dethleffset. Bár most lesz egy felújítása, mert eléggé 90-es évek eleje stílusa van, és a konnektor is kevés benne, nyilván akkor nem gondoltak arra hogy mindenkinek lesz 10 kütyüje, és azokat mind tölteni kell. Ne felejtsd el, hogy majdnem 2 tonna egy ilyen, valamivel vontatni is kell!!
2014. febr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

és ha nem akarok milliókat költeni de nem is egy vacakot akarok akkor hiába is keresgélek?láttam már 30évest is ami szép volt mert vigyáztak rá.olyat milyen árban lehet kapni?

2-300ezer körül csak vackok vannak? 10 milláért már egy házat is lehet kapni simán.

2014. febr. 4. 21:11
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát egy jól felszerelt, új 2 tengelyes olyan 8-9 misi. Játszottam a gondolattal, mert volt rá cash. De asszony lebeszélt róla, meg aztán én is rádöbbentem hogy ez nagyon drága ennyiért. 1 millió körül is kapsz szépet, ki kell fogni. De hány főre szeretnéd? Mert az se mindegy.
2014. febr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
csak magamnak.semmiképp sem újat.felszereltség annyi hogy 2-3 dolgot lehessen áramra tenni meg világítás legyen és víz.
2014. febr. 4. 21:59
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kell 6-7 méteres lakó. Azt mozgatni is kell.

A legtöbb lakó 4 métertől felfelé már rendelkezik víz rendszerrel, áram mindegyikben van.

Ami régi, sok esetben ázik.

Villanyt érdemes átnézni.

Az enyém 32 éves. Szerencsére nem ázik. Villanyt rendbe raktam, vizsgás, 4.70 hosszú, 1000 kg, B-vel húzom, imádom.

2014. febr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
és ami neked van azt ha piacra dobnád mennyit kérnél érte? csak a mihez tartás végett kérdem.
2014. febr. 4. 22:15
 8/15 anonim ***** válasza:

ismieke 2.20meteres volt, kituno allapotban (87-es), kb. 800e adtak el, volt benne viz, villany, huto meg korfutes, bar zuhanyozni nem hasznaltak de mosogatni igen nehany edenyt

a camping ahova jartak volt zuhanyzo, ugyh nem a lakoban furodtek

ja meg vegyi wc is


egy 2.0 L-es Forddal huztak


A 6-7 m-eseket szemelyauto nehezebben viszi

2014. febr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A 7 méteres, 1600 kilósat terepjáróval húzom.:D Én azt hittem azt eddigi válaszaimban, hogy családdal akarsz menni. Egyedül neked elég egy 2-3 méteres.. Azt már kapsz 3-400-tól. És azt egy személyautó is elbírja.
2014. febr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
2,2 méter?olyan kicsit is gyártanak? és az 27 évesen 800ezerbe kerül? ez durva.magyar viszonylatban ez őrült ár.
2014. febr. 4. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!