Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 5 millió körül szeretnék...

5 millió körül szeretnék venni német autót! Gyengébb benzineset vagy erősebb dízelt vegyek?

Figyelt kérdés

Audi a4, illetve 3-as, 5-ös bmw jöhet szóba!

3-4 éves autók!

2.0-ás benzinnel vegyem, ami 170-80 le körüli vagy vegyek egy 3.0-ás dízelt, ami 230-260 le ?

Városban használnám főleg, esetleg városon kívül, napi 30-40 km-t!

A dízel így is kevesebbet fogyaszt, mint a benzines társa, viszont nem tudom, hogy mennyire szervízigényesek...

Benzinessel jobban járnék?

Vay erőltessem meg magam és vegyek egy 3.0-ás benzint?


2014. febr. 6. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Én benzin párti vagyok, dízelnek több a fenntartási költsége ha javítani kell...
2014. febr. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Benzinest vegyél. A világpiaci helyzet szerint egyre nagyobb lesz az árrés a benzin javára. Szépen lassan el fog tűnni a dízelmotor 25-30%-os előnye, mert hiába fogyaszt kevesebbet, ha a tankolandó anyag ára meg több....

Gondolj a jövőre, ne vegyél dízelt.

2014. febr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

ha 5 milliód van az autóra akkor szóba se jöhet a 3.0 benzin


2.0 benzin vagy dízel

2014. febr. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

ma 09:48

Én megértem, hogy féltek, dízeles komák, és szerintem okkal, de ettől még nem kell patkányságból lepontozni.

2014. febr. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Mondjon ki mit akar, az ilyen autókba dizel illik.

De ha benzinest veszel, akkor például ne egy 520-ast vegyél, nem azért mert nem birja el simán a kasztnit a motor, hanem egy ilyen autóba nem illik az alap kétezres motor.

2014. febr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk, hogy cégvezető vagyok és adni akarok a megjelenésre, akkor veszek ilyen autókat, egyébként meg inkább a német trión kívül fiatalabb bármi más, elterjedtebb márkát választanék.

De ha már prezentálnom kell, akkor benzineset, annak jobb járáskultúrája miatt. Azt már Clarkson is megmondta, hogy előkelőbb körökben illik benzinessel megjelenni. De akkor már nyilván minimum 6 henger és 3.0 körüli benzines az alap. A BMW nagy motorjai benzinesben is nagy nyomatékkal rendelkeznek.

De nálunk nem figyel erre az illemre oda senki, ezért lehet a kevesebbet fogyasztó dízelbe is invesztálni.

Szempont lehet az is, hogy a 2.0 benzines motor még helytáll egy közepes méretű autóban, de egy felső-közép kategóriás, majdnem 2 tonnás autóba már kevés lesz, ott már a dízel a racionális választás.

Vagy meg kell erőltetnie magát és venni egy 3.0 benzineset, én ezt tenném.

2014. febr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

tegnap 16:15

Nagy zseni vagy te, figura....

2014. febr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!