Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Porsche mit jelképez?...

A Porsche mit jelképez? Szóval értitek, a Ferrari stb luxus sportkocsik, a Porsche inkább sportautó? Pl Panameranak elég komoly megjelenése van bárhonnan nézve:D

Figyelt kérdés
2014. febr. 7. 09:45
 1/5 A kérdező kommentje:
és a PDK váltós 0-100 5mp tehát mondható sportautónak
2014. febr. 7. 09:45
 2/5 Beviz Elek ***** válasza:
37%

A Porsche sportkocsi, de számomra elvesztette a varázsát a Cayenne és a Panamera megjelenése óta. Anyagilag biztos megéri, de a szememben fokozatosan elveszti a nevét.

Szerintem nem az "átlagautók" felé kellene mozduljon.

Porsche diszkóterepjáró? Porsche "családi-sportkocsi"?

2014. febr. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Régebben a németek olcsó ferrarijának tekintették, viszont német minőséggel az olaszos trehányság helyett. Idővel persze a legtöbb gyártó egyre feljebb próbálja pozicionálni magát a presztizs létráján.
2014. febr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem pont forditva, az én szememben egy Ferrari nem luxus, hanem kimondottam sportautó, a nyers erő van benne, semmi finomság, mig egy Porsche sokkal finomabb, kidolgozottabb autó. Ja és bármikor inkább egy Porschét választanék, mint egy Ferrarit.
2014. febr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Porsche párti vagyok én is, de azért a két cég hozzáállása között sok a különbség: Ferrari mindig próbál minél durvább gépeket összehozni, nem arra hajtanak, hogy minél többet adjanak el, mondjuk úgy, hogy inkább a presztizs hajtja őket. a Porsche pedig amellett, hogy van pár durva autója, próbál lefelé is nyitni, hogy legyen bevétele is.
2014. febr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!