Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Wagon R+ mennyire...

Suzuki Wagon R+ mennyire számít biztonságos autónak?

Figyelt kérdés
2014. febr. 7. 12:28
 1/10 anonim válasza:
45%
Ha nem közlekedsz vele,csak tárolod a garázsban,akkor 100%-osan biztonságos,takarékos és környezetkímélő is egyben :)
2014. febr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
biztonságosabb mint egy a8 audi
2014. febr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
73%

A kanyartartása nem a legjobb, de ez igaz minden magas súlypontú autóra. PaTtogásra, szélre érzékeny lehet.

Ez esetleg érdekes lehet számodra:

http://www.youtube.com/watch?v=N4d3qlJHzo0


Nem tudom hány pontot kapott Ncap-on

2014. febr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Van benne légzsák, átlagos biztonságú kisautó, se túl jó se túl rossz..
2014. febr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%
Elcseszett egy autó az szerintem. Amúgy nem tudom, hogy miért ragaszkodnak az emberek a kisautókhoz.... Egy nagyobb autó sokkal biztonságosabb, és több mindenre is használható.
2014. febr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
Annyira mint viharban egy mezőn egy magas fa alatt állni.
2014. febr. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Nyolc évig volt tulajdonomban egy Wagon-R+. Kétszer jöttek bele hátulról, szerencsére egyszer sem túl nagy erővel, úgyhogy nem keletkezett akkora kár. Viszont ha nagyobb erővel csapódna bele egy autó, nem tudom hogy mennyi fogna fel a kasztni, mert hát elég rövidke, és igen vékony lemezből készült. És az is igaz, hogy magas építése és doboz formája miatt eléggé szélérzékeny, de nyilván erős szélben nem kell olyan gyorsan menni vele. Amúgy sem száguldásra találták ki. Az meg hogy egyesek szerint könnyen borul, butaság. Egyszer sem kerültem borulás-közeli helyzetbe. Mindezek mellett egy kimagaslóan megbízható és praktikus autó (a korlátaival együtt), én nagyon szerettem...
2014. febr. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha meg akarsz halni akkor nagyon biztonságos vagy felborulni 50el egy enyhe kanyarban ....de ha csak a garázsba van akkor biztonságos
2014. márc. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Bajer ***** válasza:
A Trabantnál biztonságosabb, a Ticoval egyenértékű a biztonság, az Opel sokkal biztonságosabb nála. Összefoglalva: közepesen biztonságos
2016. máj. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Igaz, régi kérdés, de valakinek hasznos lehet még egyszer.

Ez az ötvennel egy enyhe kanyarban felborulós dolog hülyeség, meg ha meg akarsz halni, akkor biztonságos.

Ez alapvetően egy városi kisautó, arra nagyon jó, nyilván nem megy vele az ember pályára, már csak azért sem, mert 130-nál többel nem megy igazán.

Nyilván nem a legbiztonságosabb autó magassága, és könnyedsége miatt, de abszolút élhető, én nagyon szeretem az enyémet.

2019. ápr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!