Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Knaus lakókocsim le műszakizta...

Túramotoros kérdése:

Knaus lakókocsim le műszakiztatnám. Papírja nincs ám papírokat törzskönyv forgalmi adásvételi meg rendszámot vásárolnék hozzá. Mi lenne ennek a menete?

Figyelt kérdés
Másik lakókocsi alvázszámát ütnénk bele.Mintha én egy papíros lakókocsit vásároltam volna.Mik a műszaki elvárások?

2014. febr. 9. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Mármint milyen műszaki elvárásokra gondolsz? A műszaki vizsgán átnézik, ott meg kell felelnie. Vagy az egyedi járműazonosítóval való visszaélés "műszaki elvárásaira" gondolsz? Annál, az, hogyha csinálod (mert ugye senki nem teszi, mert ez bűncselekmény), akkor ne kapjanak el.


Mi lenne ennek a menete? Ha tanácsot adok, akkor azzal bűnrészes leszek, nem? :) A lényeg: nem terem csak úgy hozzá papír, másik járművét szokták felhasználni, már ha van aki ilyet ad el (mert összetörött az övé vagy már egyéb miatt javíthatatlan, esetleg már csak leállítva akarja lakóépületnek használni).

2014. febr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha van kinti forgalmija, akkor üzembe helyezhető itthon is.

HA meg csinálsz neki, akkor sima műszaki.

Kelle gy érintésvédelmi, és gázos jegyzőkönyv (van ahol kérik, van ahol nem, utána kell érdeklődni)

Amúgy semmi. Lámpák, stb legyenek épek, és ennyi

2014. febr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1törött papírjait akarnám öszepaszítani ezzel,ám elötte megnézetem egy autószerelővel!
2014. febr. 10. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!