Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezért büntethetnek a rendőrök?...

Kakos26 kérdése:

Ezért büntethetnek a rendőrök? (kép lent)

Figyelt kérdés
[link]

2014. febr. 9. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Fognak is. Hacsak nincsen róla műbizonylatod ötvenezeré'
2014. febr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Jaja, szerezz műbizonylatot...
2014. febr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Kék fénycsőről műbizonylat?

Hahaha!

2014. febr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Hát persze - bármiért, ami kék fényt bocsájt ki az autó külsején. (Belül, pl. rádió meg műszerfal értelemszerűen nem.) 6/1990 Köhém rendelet, világításról szóló rész ha szeretnél olvasgatni.
2014. febr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy lesz csak szabályos, ha a kék lámpa áramkörére beépitesz egy villogórelét is. Na meg persze egy sziréna a tetejére.
2014. febr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

mi volna ha elolvasnád a KÖHÉM rendeletet?

Vicc, hogy minden szaral tele aggatják az autókat. Utólagos xenon, szar menetfények, stb....

Igen, büntethet, kár hogy 10 esetből 9-et elnéznek

2014. febr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%

ma 19:03


Haha, mindegy, hogy a rendőr elnézi, úgyis messziről "világít" :D a kérdezőről, hogy egy propelleres-sapkás hülyegyerek :)

2014. febr. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

Miért bűn, ha valaki szeretné feldobni a kocsiját?

Mondjuk az ilyen világításokat én se szeretem, de amíg nem balesetveszélyes, nem fáj ránézni (mert olyan gány/fényes/rossz/zavaró), és nem olyan az autó mint egy karácsonyfa, addig miért ne? De szerintem büntetni fognak érte sajnos.. Engem speciel két nagytudású rendőr a Volvom narancssárga szélességjelzői miatt állított meg. Pedig gyári.. Kérdem hogy adjak a gyári dologról műbizonylatot? De valahogy aztán elengedtek.

2014. febr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"addig miért ne?" - Mert mást írnak elő a rendeletek. De ha van elég számú ember, akinek az a vágya, hogy ezeken módosítsanak, akkor össze lehet fogni és kezdeményezni, hogy bizonyos módosításokat megfelelő megkötések mellett engedélyezzenek.

Bár a forgalomban felesleges, álló helyzetben, közforgalomtól elzárt helyen (tuningos rendezvények, gyorsulások, egyebek) meg úgyis szabad, mivel a kapun belüli, elzárt magánterületen nem kell betartani a rendeleteket.

2014. febr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Lámpára van rákötve és nem fénycső hanem led szalag a lámpa pedig xenon szóval szerintetek?
2014. febr. 11. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!