Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen olcsó téli gumit vegyek?

Milyen olcsó téli gumit vegyek?

Figyelt kérdés

most jelenleg matador van 8Eftvolt 5 éve /db milyen olcsó téli gumikat vegyek most ami nem olyan rossz ? 165/70R13


válaszokat előre is köszönöm !!!


2014. febr. 10. 17:56
 1/8 A kérdező kommentje:
új érdekel és nem használt max 11-12E ft ig /db
2014. febr. 10. 17:58
 2/8 anonim ***** válasza:
Várj még két hónapot aztán még olcsóbb lesz.
2014. febr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

az lesz majd készletkisöprésnél veszek

ami fent van az már idén marad csak milyet vegyek ? milyen márkát/fajtát ennyi pénzből ?

2014. febr. 10. 18:26
 4/8 anonim ***** válasza:

Én Sava-t vettem ősszel ugyanilyen méretben, 11 ezer / darab volt az ára, tuskóban később láttam egy ezressel olcsóbban darabját, de én én kaptam kedvezményt a felnire szereléshez a gumisnál, mert náluk vettem, szóval kb. ugyanott lettem volna azzal is.


Szerintem tél végén ennél olcsóbban fogsz kapni, vagy ugyanennyiért jobbat, én nem várhattam ki, mert tavaly vettem a kocsit, és még nem volt hozzá téligumim.

2014. febr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Inkább vegyél két éves, 90%-os használt jobb minőségűt ennyi pénzből, mint valami olcsó szemetet újonnan.


Én inkább járok 3 éves Michelin Primacy Alpinnal, mint új Matadorral, Debicával, Infinityvel, Linglonggal, ugyanazért a pénzért.

2014. febr. 12. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 msebi06 ***** válasza:

Az előttem szólóval értek egyet. Én 2 éve vettem újonnan Klebert a kocsira. Ez szerintem kb középmárka, debica, linglong...nál jobb, de egy jó minőségűhöz képest sehol sincs. Fateréknak 6 éves Continental Wintercontact van, de állítom jobban tapad mint az enyém. Kleberrel én elvagyok, de mikor mentem idén apámék kocsijával érezhetően jobban fogott, és a gumi is érezhetően puhább volt mikor összehasonlítottam. Egyik haveromnak 2 éves Michlen van, mikor idén mentünk egyik szórakozóhelyre én csúszkáltam nagyba, neki stabilan ment a gép.

Mondanom se kell, innentől nekem is 90% körüli jó márkájú használtam lesz.

2014. febr. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én most új téli Barrum-mal mászkálok, előtte Firestone volt téligumim, elég sokáig kibírta 8 évig. újonnan: 14-16 ezer ft darabja.
2014. márc. 19. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Holló Vezér válasza:
Használt gumival úgy átvágnak, hogy csak úgy füstöl. Lehet, hogy 2x még szerencséd lesz, aztán következőnek, bele futsz egy olyanba, hogy ha kiszámolod új gumit is vehettél volna. Olyan kiváncsi lennék, hogy hol teremnek a 90%-os használt gumik.
2017. febr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!