Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Felvágásból vesznek sokan...

Felvágásból vesznek sokan régi 10-15-20 éves Mercedes, Audi, BMWt? Röhögök rajta mikor majd szétesik a kocsi úgy zörög, de "béemvééé! Merciii"!

Figyelt kérdés

Most van aki örökölte, van aki ajándékba kapta ezt leszámítva, nem értem. Miért vesz valaki egy régi Mercedes, Audi, BMW autót, mikor úgy tudom a gatyája rámegy egy embernek a javíttatásra, aki nem egy burzsuj!


Itt is olvastam rengeteg kérdést, hogy a kérdező akar egy mercit, bmwt, és milyet ajánlanak neki. És mindig írják, hogy ámegy majd a gatyád a 10-15 éves BMWdre! Inkább vegyél egy használt Opelt!


Ewbből levonva, felvágásból vesznek sokan 10-15-20 éves régi Mercedes, Audi, BMW autót, mikor majd szétesik az egész, de villoghasson vele?

Lehet egyáltalán egy ilyen zörgős kopogós kocsival villogni?



2014. febr. 11. 14:27
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
36%

Hja. A 15 éves, olaszból meg németből behozott kis A3-asokat is ezért hozzák be. Kisfarkú, komplexusos, alacsony/buta esetleg roma emberek, akik azt hiszik, ettől nagyobb lesz. Ja, és kizárólag dízel kivitelben hozzák be, mivel behozni még éppen van pénz (számtalan kölcsönkéréssel, rokonok agyára menéssel) de tankolni már nem lesz, ezt jól tudják....


Számtalanszor kitárgyaltuk már itt is, máshol is: autót az vegyen, akinek van pénze. Akinek nincs, a csóróbbja, az ne szo.passa magát meg másokat a komplexusával.

2014. febr. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
94%
És sokszor az igazság az is,hogy tuningolni inkább tuningolnak egy régebbi verziót,ha megnézed szinte csak régi bmw-t,audit szoktak tuningolni. Leírom ismét,hogy SZINTE,van aki az újakat is összetákolja...
2014. febr. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
41%

Azért veszik, mert van stílusuk, akarnak tartozni valahová a suzukis társaikkal ellentétben, nem akarnak szürke ksiegerek lenni.

Mercit az vesz aki szereti a kényelmet, BMW-t pedig aki szeret vezetni, Audit pedig aki villantani akar a szomszédok előtt, legalábbis én ezt tapasztaltam.

Persze lehet a BMW-vel is meg a Mercivel is, a lányok hamarabb ülnek be egy 15 éves BMW-be, mint egy 15 éves ezres swiftbe.

Meg lehet "menőzni" az extrákkal is, pl automata váltó, napfénytető, elektromos működése, klíma, stb, stb ezekkel le lehet nyűgözni a lányokat.

Ezért a BMW a fiatalok autója.

2014. febr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
30%

egy kis kategóriás autó csak arra jo, hogy elvigyen A-bol B-be, de van akinek ez nem elég, mert élvezni akarja a vezetést, ezért a BMW pl a vezetés élménye.

A BMW 20 éve is BMW volt most is az, és egy iylen bármikor többet ér mint egy suzuki pl, 50 évesen is.

2014. febr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
91%

nekem azért van egy 99-es E46-om mert

-jól néz ki gyerekkorom óta imádtam és akartam

-kényelmes

-jó a menettulajdonsága

-jól megy


miért vegyek egy pár évvel fiatalabb opelt, vw-t akármit ha ezeket nem adja meg? apám egy 2007-es Octaviát vezet és sehol sincs ezekben. puhább a futóműve meg halkabb az újabb konstrukció miatt de kb ennyi.

2014. febr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
92%

Nekem egy 2004-es E46-om van (BMW). Lassan 10 éves, de odarakom bármelyik hasonló korú autó mellé, de még az 5-6 évesek mellé is.

Hogy miért ilyet vettem? Mert tetszik, igazi élményautó, ami messze meghaladta a korát. Apáméknak egy 2006-os Opeljük van, közük nincs egymáshoz. Persze az is jó autó, elvisz a-ból b-be, de egy BMW az BMW. Persze meg kell fizetni az árát a kategóriának, de messze nem olyan vészesek, mint azt pár fotelfizikus mondja. Nem is értem, hogy a hozzá nem értő emberek miért okoskodnak a fenntartási költségeiről...

Ja és hogy röhögsz rajtam? Én is rajtad ;)

2014. febr. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
77%
persze mi is nevetünk rajta cserébe, amikor vár a buszmegállóba. :)
2014. febr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
36%

14:50


Aztán mégis milyen stílust ad neked egy 15 éves autó? A "nagyon menő vagyok, de nincs rá túl sok pénzem" stílust?

Biztos nem vagy szürke kisegér, csak azért mert a Menedzser Pista levetett BMW-jét használod és nem a Kalapos Józsi ezres szviftjét.

2014. febr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Nem a bmwseken nevetek, hanem a szakadt bmwseken!
2014. febr. 11. 16:33
 10/37 anonim ***** válasza:
11%

ma 16:07

Ezt úgy mondod, mintha az ócska dízelaudis/bmw-s/mercis nem várna eleget a buszmegállóban.

Vagy tankolni nincsen pénze, vagy alkatrészre :D

2014. febr. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!