Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Felvágásból vesznek sokan...

Felvágásból vesznek sokan régi 10-15-20 éves Mercedes, Audi, BMWt? Röhögök rajta mikor majd szétesik a kocsi úgy zörög, de "béemvééé! Merciii"!

Figyelt kérdés

Most van aki örökölte, van aki ajándékba kapta ezt leszámítva, nem értem. Miért vesz valaki egy régi Mercedes, Audi, BMW autót, mikor úgy tudom a gatyája rámegy egy embernek a javíttatásra, aki nem egy burzsuj!


Itt is olvastam rengeteg kérdést, hogy a kérdező akar egy mercit, bmwt, és milyet ajánlanak neki. És mindig írják, hogy ámegy majd a gatyád a 10-15 éves BMWdre! Inkább vegyél egy használt Opelt!


Ewbből levonva, felvágásból vesznek sokan 10-15-20 éves régi Mercedes, Audi, BMW autót, mikor majd szétesik az egész, de villoghasson vele?

Lehet egyáltalán egy ilyen zörgős kopogós kocsival villogni?



2014. febr. 11. 14:27
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
47%

Kedves kérdező!


Nem a széthajtott példányokkal kell összehasonlítani, egy 20 éves mercibe is a jó 1 millától kezdődik.

Különbség óriási, futómű, váltó, motor, kényelem, hangszigetelés terén.

Ha már ennyire a széthajtott darabok jöttek szóba...

Hol megy el egy mai csili-vili Ford Focus, Opel 300e km-nél többet?

Megeszi saját magát a sok varrógép motor...

2014. szept. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
szerintem nem. Azért mert ez felel meg az igényeiknek.
2014. szept. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim válasza:
47%

Na elmondom mi van ! Elsosorban tobben vesznek villogasnak uj autot mint regit. Abba bele se gondoltal hogy vannak olyan emberek akiknek tobbet jelent az auto mint A-bol B-be valo ejutas. Ez a kategoria nem nezi a penz oldalat. Az en autom is 15 litert fogyaszt, nem egy nagy szam kivulrol, de fele annyit sem kotok ra mint az uj suzukis vagy opeles aki elkavarodik a szurke etkoznapok forgalmban. En nem sajnalok egy fillert sem az automra kolteni, nem jarok bulizni es nem veszek havonta uj ruht, helyette elvezem a geppel valo egyuttletem minden percet es elvezetet!

U.I. Ne massal foglalkozz, 20 evesen is inkabb lehet regi luxus vagy sport autot venni es inkabb arra menjen el a penz mint bulizasra, berugasra, drogra es pavaskodasra !

2015. márc. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
47%
szerintem akik fel akarnak vágni azok 10-15-20 milliós autókat vesznek
2015. márc. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
47%

Azt kellene tisztázni, hogy egy régi S osztály, mondjuk a hírhedt 140-es a maga idejében kiemelkedett igencsak. Azóta még mindig üti a luxus szintet. Nyilván elérhetőbb lett az emberek számára, de ha valaki régi fényében akarja élvezni akkor valóban a zsebbe kell nyúlni, de megéri.

Lehet olcsón is üzemeltetni ezeket az autókat még, főleg a diseleket, de idővel megbosszulják.


15 éves mercit még mindig nem tudom miben múlják felül a mai tömegautók!?


Kia-ba egyik ismerősöm odavolt, hogy van ülésfűtése...

Lassan 40 éve, hogy van a merciben, bár lehet régebb óta...


Nem baj, mindig is szép számmal lesznek madarak, akik havi 70-80 ezreket fizetnek részletre és utána 50%-os áron esetleg elmegy az autó egy másik részletesbe.

2015. márc. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
Én anno egy 2000-es VW Poloval kezdtem a vezetést. Megkímélt állapotú volt szerencsére, de egy idő után kezdett széthullani hiába vigyáztam rá. Váltottam Opelra, 2003-as gyártásúra, két év után haldoklott. Utána áttértem a régi Mercedesre. Azóta van kettő, (95-ös és 97-es) de fura módon semmi baj velük. Persze, rozsdásodnak, szervizelni kell ugyan úgy de még is működnek, pedig egyikben már 600.000KM felett van a futás. Tapasztalataim szerint, sokan azért (is) vesznek idősebb autót, mert bizonyos márkák (német, japán egyaránt), sokkal megbízhatóbbak voltak, mint mai utódaik. Nem minden esetben a felvágás/menőzés áll a háttérben szerintem.
2018. ápr. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 Krajoroka válasza:
Azért a 2009 évj Mercedes C63 biztos hogy jobb élményt nyújt mint egy Octavia Rs :)
2019. jan. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!