Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Felvágásból vesznek sokan...

Felvágásból vesznek sokan régi 10-15-20 éves Mercedes, Audi, BMWt? Röhögök rajta mikor majd szétesik a kocsi úgy zörög, de "béemvééé! Merciii"!

Figyelt kérdés

Most van aki örökölte, van aki ajándékba kapta ezt leszámítva, nem értem. Miért vesz valaki egy régi Mercedes, Audi, BMW autót, mikor úgy tudom a gatyája rámegy egy embernek a javíttatásra, aki nem egy burzsuj!


Itt is olvastam rengeteg kérdést, hogy a kérdező akar egy mercit, bmwt, és milyet ajánlanak neki. És mindig írják, hogy ámegy majd a gatyád a 10-15 éves BMWdre! Inkább vegyél egy használt Opelt!


Ewbből levonva, felvágásból vesznek sokan 10-15-20 éves régi Mercedes, Audi, BMW autót, mikor majd szétesik az egész, de villoghasson vele?

Lehet egyáltalán egy ilyen zörgős kopogós kocsival villogni?



2014. febr. 11. 14:27
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
28%
nekem nagyköbcewntis benzines van és sose szállok buszra, pl.
2014. febr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
91%
Akkor nyilván van pénzed tankolni. Én csóró dízeles "barátainkról" beszéltem.
2014. febr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
59%
Sokan a vezetési élményre hvatkoznak. Én németben vezettem azonos árú 15 éves bmw-t, meg 7 éves fordot is. Hát, köszönöm, akkor inkább a ford.
2014. febr. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
72%

1.Az ők dolguk.

2.Semmi közöd hozzá.

3.Mindenki törődjön a maga dolgával!

4.Mivel járna jobban, ha mondjuk egy régi Astrát, vagy Suzukit venne, ami ugyanúgy hullik szét, mint a felsorolt 3 márka, de cserébe nem nyújt semmit.

5.Sokféle ember van: van aki szereti a költészetet, van aki a biciklizést, és van akiknek az autó nem csak egy használati eszköz (normálisan az). Ők (én) megérzik, hogy mennyivel jobb beülni egy 20 éves 5-ös BMW-be, ami olyan, mint egy bunker, kényelmes, ráadásul ha kell bir menni is. Pláne a 10 éves kisautókhoz képest.

6.Tudják ők is, hogy ebben semmi villogás nincs, hiszen villogni csak addig lehet velük, amig be nem töltik a 10 évet.

7.Opel, stb, is ha elromlik, zörög. Ez van.

2014. febr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
95%

Ez az 100000000. ilyen kérdés, valószínűleg ugyanattól.


Először is, a 10 éves autót NEM nevezném öregnek, akármilyen is. De te biztos max. 5 éves autókkal jársz, vagy még az is öreg neked, ez van, nem tartozhat mindenki a felső 10000-be. Kíváncsi vagyok, hogy milyen autód van.


Zörgés.

A magyar utak szeretik tönkretenni a stabilizátorokat és a gönbfejeket, ezek ugyan olcsó alkatrészek a drága autókban, de képesek zörögni. Nekem az 5 éves Opelnek zörügni, kopogni kezdett a futóműve, pedig a kategória egyik legmasszívabbja.

Szóval tájékozódni kéne és úgy kérdezni.


Prosztó egy ország ez, hogy az emberek legnagyobb témája a másik ember, meg hogy annak mije van.

Ha felvág, akkor az miért fáj? Ha szerinted nem lehet felvágni az ilyen kocsikkal. Megmondom én, mert valójában magad is azt hiszed, hogy ezek felvágós autók.

Na én az ilyen alakokon röhögök. Most is.

2014. febr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

30 éves dízel Mercivel járok, abból is a legkisebb motorral. Azért járok ilyennel, mert ez lemegy a térképről, meg van benne egy olyan tulajdonság, amit az újabbak már nem tudnak, ez pedig az élettartam.


Egy forintot nem adnék BMW-ért, Audiért, de újabb Merciért sem. Jártam sokat Suzukival, LPG-vel, azt nem könnyű űberelni fenntartásban, és tette a dolgát, de én valahogy a Merciben jobban érzem magam. Pedig kell vele törődni néha, és drágábban is megy. Viszont minden porcikáján érezni, hogy gép, nem sok méter tyúkbél, meg másfél köbméter műanyag, mint a sok mostani elektromos kenyérvágó hangú borzalom.

2014. febr. 12. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 VarMa ***** válasza:
91%

En reszemrol nem felvagasbol vettem meg a mostani automat (97 Mercedes E420)hanem mert egyszeruen nagyon tetszett amikor meglattam (1 tulajtol vettem,sok benne a km kozel 400e,de nincsenek kiulve az ulesek,abszolut rohadas mentes a kaszni ami nagyon ritka es nem mellekesen a valtoja es a motorja is abszolut gyari es teszi is a dolgat hibatlanul).

Szerencsere nem esik nehezemre tankolni, az alkatreszek arak boven elfogadhatoak, es nem mellekes egyszer sem kellett meg kitaposnom a szemet amikor elozni szerettem volna (nekem nagyon komoly biztosag erzetet ad ez a nagy kaszni es a 6 legzsak, hja es a 275le)

Illetve ahogy irtad biztos zorognek mar ezek az autok es szarok is,hat ami nekem problema volt ezzel az annyi hogy a jobb hatso elektromos ablakszerkezet adta meg magat (utangyartott 7e ft),elektromosablak vezerol panel (gyari 13e ft), hja es semmi zorgo, nyikorgo hang nincs az autoban...

2014. febr. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
0%

ma 02:02


Audiért meg BMW-ért én sem adnék egy forintot se.

2014. febr. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy 28 éves Audi 100 as om van nem felvágásból vettem hanem azért mert az audit szeret sajnos én nem tehetem meg,hogy milliokér vegyek uj autót és hitelbe nem verem magam ilyen miatt...Felvágás pedig pont az szerintem akinek hitelből van megvéve a márkás autója és hóvégén meg nincs mit ennie de azért a drága kocsival lehet villogni,a hütőbe meg ugysem lát be senki...visszatérve az én autómra szegény nagyon ki van használva durva terepeken járunk vele és sokszor soförök is cserélődnek rajta és nagy baja nincs ha esetleg elő is furdul valami probléma nem egy vészes összeg hozzá az alkatrész és ha nem nagy a baj énis megtudom csinálni.Ezt a típusú autót különben mindíg javaslom ismeröseimnek egy nagyon strapabíró és masszív autó a kaszni is horganyzott lemez nem rohad az autó és a fogyasztása se vészes.
2014. febr. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Az ő problémájuk nem? Ha úgy vették meg, hogy csak mert legyen mindegy milyen állapotú, akkor viseljék is a további költségeket.
2014. febr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!