Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyen motort akarok venni....

Jackson666 kérdése:

Ilyen motort akarok venni. MÉG NEMTUDOK MOTOROZNI . de lehetséges az hogy kezdő szinten egy 3 hónap alatt megtanuljak motorozni egy ilyennel?

Figyelt kérdés

[link]



nem profin gondoltam a mocizást csak hogy guruljak vele aztán egyre jobban bele jönni.


2014. febr. 13. 20:40
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nem. Én amikor gyerek voltam, komárral kezdtem el motorozni. Aztán a simson már nagy lépés volt, onnan MZ, majd DT, aztán KTM. De felnőttem, jobban szeretem a kényelmes motorokat...
2014. febr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
mondjuk akkor ha vennék egy simson mennék le kb 3 hónapon át vagy mikor már érzem hogy már oké és tudom irányitani a dolgokat akkor utánna kezdhetnék akkor egy ilyennel?
2014. febr. 13. 21:31
 13/23 anonim ***** válasza:
ne hallgass a többi hozzá nemértőre de vegyél mellé még egy 1000res sportmotort is úgy az igazi,de ktm525 helyett miért nem egy cr500 ast veszel az kezesebb
2014. febr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
92%

Igazad van utolsó, vehetne inkább egy ezres gixert tanulómotornak, aztán gázt neki...


Kérdés, a fogaiból tudnák-e azonosítani... :)

2014. febr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
3 hónapos motorostudás ám a valami.... El vagy tévedve öcsi... Bár ha meg akarod tanulni a saját károdon, párszor földhözvág a gép, aztán megtanulod, hogy hallgatni kell a tapasztaltabbra.
2014. febr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
az a ktm az tényleg gombra startol? azt meg már hogyan? egy crossmotor???
2014. febr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Előfordul rajtuk az önindító...
2014. febr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Megveheted de ez egy cross motor amivel CSAK pályán közlekedhetsz!Nem város Nem erdő egy erre kiépített pályán és még mellé üzemórás ami nem hiszem hogy egy olyan embernek jó lenne aki nem sportolni használná.Amúgy nyugodtan megveheted egyik ismerősöm is tapasztalat nélkül vett egy crf 250-et igaz egy párszor földhöz vágta XD de megtanult vele motorozni :) óvatosan húzd a gázt ha tényleg megveszed!
2014. febr. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Ha jobban megnézed ezt a motort látni fogod, hogy csak és kizárólag pályára való. Közútra nem lehet kimenni vele, tehát kell egy utánfutó szállításához. Még stander sincs rajta, szóval tényleg csak szenvedés lesz vele az élet. Fenntartási költségről jobb, ha nem is beszélünk.


Valamilyen endurot kéne inkább nézni, azokkal lehet sok mindent csinálni.

2014. febr. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Életedbe nem motoroztál,és egy ilyen vadállatot akarsz venni ? Hát elég bátor vagy... Áprilisban lesz pont 1 éve hogy egy 80-as 2 ütemű Krossz-t hajtok (volt előtte egy robogóm),hát az se piskóta,amikor először mentem vele nagyon ment,és csak 80 köbcentis,6 sebességes,az is megy mint vad állat,akkor még az 525-ös ? Először vegyél Simson-t vagy 80,85-ös 2 üteműt vagy endurót ahogy a többiek mondják,ez földhöz fog vágni,főleg hogy így állsz hozzá hogy "hát igen veszélyes",meg "csak finoman húzom a gázt",ennél ha picit is meghúzod a gázt már egy keréken van,de te gondolod,én a te helyedbe valami 85-ös krosszt vennék,abban is van erő.
2014. febr. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!