Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyen motort akarok venni....

Jackson666 kérdése:

Ilyen motort akarok venni. MÉG NEMTUDOK MOTOROZNI . de lehetséges az hogy kezdő szinten egy 3 hónap alatt megtanuljak motorozni egy ilyennel?

Figyelt kérdés

[link]



nem profin gondoltam a mocizást csak hogy guruljak vele aztán egyre jobban bele jönni.


2014. febr. 13. 20:40
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
okéé.akkor veszek egy kisebb motort és azzal tanulok.
2014. febr. 14. 19:13
 22/23 anonim ***** válasza:

1: Van erre egyaltalán jogsid? Mert szerintem ha lenne, akkor már nem esnél vele pofára, de te full kezdő vagy, ezért nincs semmilyen jogsid.

2: Közúton egy métert se mehetsz vele, mindig utánfutóval kell szállítanod.

3: Jogsi és tapasztalat nélkül, szerinted egy eladó megengedné, hogy kipróbáld? Hát nem! Vagy megveszed mese alapján, vagy nem.

4: Mivel motorozni nem tudsz, váltani se, pár hónap alatt tönkretennéd.

5: 0 tapasztalattal egy 500 ezres gépet veszel, +120e átírás+kötelező, + 4l min. fogyasztás óránként.

Mindezt full kezdőként.

Nem használhatod közúton, de úgyis fogod. Ha akármilyen balesetet okozol, vagy csak részese leszel, alapból te leszel a hibás.

Hirtelen ennyi.

Inkább iratkozz be egy kisebb! motor tanfolyamra, és próbálj jogsit szerezni, majd Simson, és 2-3 év múlva jó esetben ez.

Álomvilágban élsz.

2014. febr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Igen,inkább kisebbel kezdj,DT,KMX (vagy KDX most hirtelen nem jut eszembe a neve. :D),abban is lesz kraft elhiheted,az is fog jól menni főleg az végett hogy még kezdő vagy,én is így voltam,csodálkoztam amikor először mentem 80-as krossz géppel,most meg 1 éve már azt használom,bár eladó az enyém is kategória váltás végett,ha érdekel jobban dobj egy privátot. :)
2014. febr. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!