Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 98’-as Honda Civic 1.4...

98’-as Honda Civic 1.4 vagy 98’-as Mazda 323P 1.5 netán 99’-es Ford Focus 1.6?

Figyelt kérdés

Hollandiából szeretném behozni, remélem mindennel együtt fél millióból megoldható.

Tudom nem mai gépek, de neten lehet látni 1000Euro alatt, 220.00 km-t futott modelleket.

Igaz, hogy egyszer minden gép elromlik, de fontos lenne a megbízhatóság és az olcsó fenntarthatóság.

A japán autókat nagyon dicsérik, de azt hallottam hajlamosabb a rozsdásodásra.



2014. febr. 16. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:
A régi japán autók hajlamosak rohadásra(kb 90-es évek közepéig). Ezután már csak konstrukciós hibából maximum. Nekünk pl a 2005-ben újonnan vásárolt Mazda MPV-nk első ajtajainak az alja kezdett pöttyösödni 7 évesen. A legtöbb MPV-nél előfordul a rozsda, mert ez konstrukciós hiba sajnos a modellnél. A legutolsó 323-oknál tudtommal nincs ilyen probléma. Megbízhatóság szempontjából a 323-ast választanám, biztonság szempontjából a Focust. Azt csak zárójelben jegyzem meg, hogy a korai Focusok is tudnak sajnos rozsdásodni(kerékjárat, küszöb).
2014. febr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Civic, ez nem kérdés :) én a helyedben egy 5geneset választanék de a 6 sem rossz :) ha sportkocsit akarsz,jó hanggal, erős motorral csakis honda.
2014. febr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hollandiai importot több okból is jó ötletnek tartom, 12 évet dolgoztam Észak-Németországban, sikerült sok ilyen tapasztalatot szereznem. Én a Mazdára szavaznék, bár nagyon meg kell nézni az ilyen olcsó autókat, különösen a kereskedőknél, mert ők is nagyon dörzsöltek. Bár Civicem is volt, semmi baj vele, de az ilyen öregek általában már nagyon szét vannak hajtva.Gondold meg, csak évi 20000 km-el mér legalább 300000 km-t futott. A 15 éves Focusok már kezdenek rohadni, azokat inkább nem ajánlanám. Ha pedig valamelyikbe bele vagy szerelmesedve, tök mindegy , mit ír az ember, úgyis azt veszed meg.
2014. febr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!