Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ma reggel bekapcsoltam a...

Ma reggel bekapcsoltam a laptopomat es ez az uzenet fogadott: SMART Failure Predicted on Hard Disk. WARNING: Immediately back-up your data and replace your hard disk drive. A failure may be imminent. Press F1 to continue. Mi ez?

Figyelt kérdés
Most ez azt jelentene, hogy tonkre fog menni a hdd-m?
2012. jún. 10. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
HDSentinel meg tudod nézni vele, a hdd teljesítményét, és a kondícióját.
2012. jún. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, megtettem. Ezt irja:

performance 100%

health 0%

Failure Predicted - Attribute: 5 Reallocated Sectors Count, Count of sectors moved to the spare area. Indicate problem with the disk surface or the read/write heads.

There are 1957 bad sectors on the disk surface. The contents of these sectors were moved to the spare area.

Based on the number of remapping operations, the bad sectors may form continuous areas.

Replace hard disk immediately.


It is recommended to backup immediately to prevent data loss.

2012. jún. 10. 13:11
 3/6 anonim ***** válasza:
2012. jún. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

www.smart nem várható a merevlemezen. figyelmeztetés: azonnal back-up adatait, és cserélje ki a merevlemez meghajtót. hiba lehet a küszöbön áll. nyomja meg az F1 továbbra is.

Kezdj el vadul menteni, mert a vinyód haldoklik. Ki kell cserélni.

2012. jún. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
health 0%-ék tuti hogy tönkre megyek, 1957 hibás szektor nem kell csodálkozni.
2012. jún. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kossz mindenkinek.

Mar mentem a menthetot es nezelodom uj winyo utan.

2012. jún. 10. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!