Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha B kategóriás jogsim van,...

Ha B kategóriás jogsim van, milyen költségekkel kell számolnom ha A1-et szeretnék?

Figyelt kérdés

elmélet + gyakorlati órák + vizsgadijak? vagy csak egyszerüen rutin vizsga?

23 éves vagyok, most kezdeném a motorozást, a 125ccm nekem bőven elég kezdésnek, viszont nem lenne érdemes várni egy évet, és akkor nagymotorra megcsinálni egyből a jogsit? mindenképpen 125ccm -vel kezdenék. Vagy már nem szükséges a 24 éves korhatár? köszi a segitséget


2014. febr. 18. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt bármelyik motorosiskola honlapján meg tudod nézni.
2014. febr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagymotorra (vagy akár A2-re) kábé 100-120K Ft a jogsi megszerzése, ha nem húznak meg és nem veszel plusz órákat semmiből. A1-re viszont a B125 vizsga 40 körül kihozható, pótórák és pótvizsgák nélkül.
2014. febr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, nézelődtem, de konkrétan nem találtam meg hogy mennyibe kerülne ha már meg van a B.

köszi a valaszokat

2014. febr. 18. 20:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor ez a B125 megjelent, én akkor csináltam, valami 38 ezer lett a téma vége.
2014. febr. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!