Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyenkor mi a teendő? Új...

Ilyenkor mi a teendő? Új orvosi alkalmassági kell? B kategóriás jogosítvány.

Figyelt kérdés
Mikor elkezdtem a jogsit, akkor még szemüveges voltam, tehát úgy adta meg az orvos az alkalmasságit, hogy szemüveggel vezethet. De most a sors úgy hozta, hogy nem kell szemüveget hordanom.
2014. jan. 29. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:

A kérdésben benne a válasz. Elvileg új orvosi kell és a jogosítványból is új kell.

Papámnak is úgy van a jogosítványba, de a szemműtét után már nem kell szemüveg pedig a jogosítványban úgy van.

Most az van, hogy talán nem figyeli a rendőr, ha meg észreveszi majd az a sztori, hogy eltörött és addig is közlekedni kell valahogy.

Teszem hozzá csak motorral jár erre-arra.

2014. jan. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha az van a jogsiban akkor kell szemüveg vezetés közben.

Lehet ezt meg azt mondani hogy miért nincs rajtad, attól még ez a szabály.

2014. jan. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hivatalosan új orvosi, vagy a szemüvegedbe tetetsz dioptria nélküli lencsét.

Haver műtét után sajnálta a lóvét meg az időt az új orvosira/jogsira, szóval elkérte az én régi kontaktlencse tároló tokomat, és azt hazudja a rendőrnek ha ellenőrzik, hogy kontaktlencséje van. Eddig csak egyszer kérte egy rendőr, hogy olvassa el az 50 m -re lévő plakátot. :)

2014. jan. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!