Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt családi autónak...

Használt családi autónak kb.1,5-2 millióig melyik autótípust javasolnátok benzinest?

Figyelt kérdés
Nagy csomagtérrel, és ha vezetőülés mögött van a babaülés van hely benne a vezetőnek is ?
2014. febr. 19. 22:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%

Toyota Avensis kombi 16 vagy 1.8 benzines motorral.Ha benzines kell neked.

Árulnak is most egy jónak tűnőt 1 év garanciával.

[link]

2014. febr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Hyundai i30 nagyon jó ár/érték arányú autó -ugyanaz a Kia Ceed is. De szerintem diesel jobban illik hozzá. Van belőle CW változat (kombi), annak már igencsak nagy csomagtere van. 6 sebességes manuális váltóval nagyon keveset fogyasztanak.

pl itt van ez:

[link]


bár ha össze vissza van rá 2 milliótok, akkor ez lehet hogy egy kicsit drága, mert még hozzájönnek a plusz költségek... viszont biztos lehet találni olcsóbban is, ha kicsit keresgélsz.

2014. febr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
1,8 millióért vettem Opel Vectrát (C). Nekem bevált. 2 gyerekkel pont jó. Nem kellet benne semmit sem cserélni eddig.
2014. febr. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 kutyus21 ***** válasza:
36%

Helló én kiskorom óta foglalkozom autókkal ezeket nézd meg ezek közül lesz neked való ami tágas jól is néznek ki.

Volkswagen Sharan

Ford Galaxy

Seat Alhambra

Citroen C8

Peugeot 807

Renault Espace

Fiat Ulysse

Chrysler Grand Voyager

Mazda Mpv

Opel Sintra

Kia Carnival

Mitsubishi Grandis

Toyota Corolla Verso

Opel Zafira

Renault Grand Scenic

Citroen Berlingo

Peugeot Partner

Fiat Doblo

Mercedes Vito

Renault Kangoo

2014. febr. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Annak ellenére hogy "régóta" foglalkozik az előző válaszadó autókkal sikerült beírnia az összes egyterűt amit valami kereső kidobott.


Amik jók lehetnek:

Vectra C, Avensis, Accord, Passat, Octavia. Mindből van kombi, van hátul is hely, a benzines motorjaik megbízhatóak.

Vagy most volt Totalcaron egy használtautós cikk a 2. generációs C5-ről, érdemes elolvasni:

[link]

2014. febr. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%

Miért kellet lepontozni? Meg magyaráznátok?

Tényleg nem értem csak ajánlottam egy típust ami megfelel a kérdező kritériumainak!

2014. febr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
24%
Mellesleg amelyik autóra 1 év garit mernek vállalni az annyira xar nem lehet!Szóval végkép nem értem miért kellet lehúznotok a válaszomat!
2014. febr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

Egy 10 éves autónál a garancia nem gyári, hanem a kereskedő azt mondja egy évig nem fog kettétörni a motorblokk.

[link]

2014. febr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 kutyus21 ***** válasza:
46%

Tisztába vagyok hogy egyterű az összes, de legalább ebben biztos elférnek akár 7-en is, és a tolóajtó miatt még sokkal könnyebben is be tudnak szállni vagy ki. Meg a tolóajtó nem, foglal annyi helyet pl ha egy szűk parkoló hely áll csak rendelkezésére akkor nem, verődik le a festék vagy karcolja esetleg behorpad az ajtaja. Igy legalább meg lesz védve ettől,is meg legalább tudod hogy, nem tudod, rányitni a másik kocsira. De ha neked nem tetszik akkor, írok kombikat ja és nem a keresőt használtam mivel nem is szoktam mert, tudom mivel már kiskorom óta foglalkozom autókkal most 21 vagyok és 4éves voltam mikor, nézegetem az autós újságokat. Mellesleg 500 autós újság gyűjteményem van, akkor de amúgy nem tudom mi a bajod mondjuk az Opel Zafirával jól is néz ki,kényelmes is biztonságos de ha kombi akkor kombi. Akkor azt írok jó de amúgy se te akarsz venni hanem más és neki meg,szerintem tetszeni fog de nem akarok vitatkozni ezen

Alfa Romeo 156 Crosswagon vagy a sima a (Crosswagon a terepes változat)

Audi A4 Avant

Audi A6 Avant

Bmw E36 Kombi

Bmw E46 Kombi

Citroen C5 Kombi

Dacia Logan Mcv

Ford Focus Kombi

Ford Mondeo Kombi

Kia Ceed Sw

Lancia Lybra Sw

Mercedes-Benz C osztály

Opel Astra G Kombi

Opel Vectra C Kombi

Opel Omega C Kombi

Peugeot 206 Sw

Peugeot 406 Kombi

Renault Clio Kombi

Renault Laguna Kombi

Skoda Fabia Kombi

Skoda Octavia Kombi

Volvo V40

Volvo V50

Na ezt tedd ki.

2014. febr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 kutyus21 ***** válasza:
46%

Bocsi de meg zavart a haverom és ez miatt kihagytam 3 kombit mert ő Facebookozni akar a telefonon mert neki nincs, egy Lumia 520-am van de ez nem ide tartozik hanem a telefon kategória.

Honda Accord Kombi

Hyundai I30 Sw

Volkswagen Passat Variant még egyszer bocs ja és nem a keresőből nézem ki őket.

2014. febr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!