Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autótípust válasszam?

Balázs.9 kérdése:

Melyik autótípust válasszam?

Figyelt kérdés
Igazából szeretnék, egy amolyan melóba, meg városba járkálós kis fogyasztású autót! Második autónak szeretném, szóval nem a szomszédnak veszem, meg semmi csicsa nem kell, kis fogyasztású, takarékos kis gép legyen! A jelöltek: Peugeot 206 1.4 HDI (Ezekről a motorokról jókat hallottam, de pl. elektronikájától féllek) Seat Ibiza, VW Polo (Hát max valami szívó dízel, mert PD nekem nem kell), Hyundai Accent 1.5D (Hát régen elképzelhetetlen volt nekem, de azt hallom ezek precíz, okos autók) Normális földön járó véleményeket várok, köszi!
2014. febr. 22. 13:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja igen! Az lemaradt, hogy 10-11 évesnél ne legyen régebbi és dízelt szeretnék mindenképpen egyéb okok miatt, remélem érthető, köszi!
2014. febr. 22. 13:13
 2/6 anonim ***** válasza:
40%

Esetleg

OPEL CORSA C 1.7 Di-hez mit szólnál ezek is szívódízelek

[link]

2014. febr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Opelt Isuzu dízellel, vagy a Peugeot HDI motorjai elég jók igen.

Opelre példa a mi B corsánk 450000 és kötelezőkön kívül semmit sem kellett cserélni.

2014. febr. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aha, köszi mindenkinek a válaszokat, Isuzu motoros Opelen én is gondolkoztam, hát benne van a kosárban az is! Meglátjuk! Továbbra is várom a hasonló kommenteket...
2014. febr. 22. 14:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Volt Polo 1.9 SDI-m, nagyon jó kis gép volt, csak ajánlani tudom. Fogyasztása nagyon jó, csak már tele vannak km-el.


Emellett az Accent-ről én is csak jókat hallottam, a rokonságban kettő is van, igaz, az egyik benzines. Faék egyszerűségű kocsik, nemigen van, ami elromoljon rajta.

2014. febr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
aha, hát nagyjából én is így látom, köszi!
2014. febr. 22. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!