Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek mi a véleménye/tapasztal...

Kinek mi a véleménye/tapasztalata az olasz autókról?

Figyelt kérdés
Tényleg igaz, hogy nem valami jól műszakilag, szerkezetileg? Itt terméazetesen nem a luxus autókra gondolok elsősorban, hanem az alsóbb osztályúakra: FIAT, LANCIA, ALFA
2009. dec. 11. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

a modern fiatok, alfák és lanciák már megbízhatóbbak.

A régiekkel épp az volt a baj, hogy a zömüket szarrá hajtották mert nagyonjól mentek, ezekmellett a sérülékeny futómű és az elektronikus hibák tették teljessé a képet.

Ma már ezeket a kocsikat és német mérnökök készítik ami meglátszik a minőségen és a tömegen is (lásd 159es alfa)

Jó autók nagyszerű motorokkal! DE törődésigényesek, és a használtak nagyon valószínüen vannak szétgyepálva.

A jó hír, hogy annyira mégse reménytelen jó használt alfát vagy olasz autót kifogni, ugyanis mindegyiknek egy elég szűk kör a rajongói tábora, amolyan mindenki ismer mindenkit, így több esélyed van ha alfaklubbostól veszed a kocsit, hogy ő nem fog átverni.

Üdv

2009. dec. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem valami jók a régebbiek, auz újak már nem olyan rosszak.

de ma legjobbak a német autók (BMW/Audi/Merci)

és az amerikai autók, de azok sokat esznek, nem európába valók :D

2009. dec. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Szerintem jók. Nekünk egy Fiat Brava-nk van 1.4-es és nagyon jól szedi a lábát.

Én meg épp most egy Fiat Bravo-ért nyomatom a melót ezerrel :D

2009. dec. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem jók. Nekem régen volt egy Fiat Ritmom és egy Alfa 33.-om. Egyikkel sem volt bajom.
2009. dec. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg az embereket akik autot gyártanak,utána döntsd el mit szeretnél. Olaszok..hát a pizzájuk az jó!
2009. dec. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lancia Dedrám van,2007 óta.Semmi baj vel. 2000 köbcenti turbódízel.Stabilan indul,télen is,jól bírja a hosszabb utakat is( pl.Szeged-Kőszeg)és 403ezer kilométer van benne.
2009. dec. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok és Kőszegi :DDD 2 volt osztálytársamnak is volt szegedi rokona, (Csaba Zs. / Dorner M.)
2009. dec. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem nincs Kőszegen rokonom,Szegeden is csak Apukám.

Kirándulni voltam ott az akkor új(nekem új) autómmal.De hosszabb úton is nagyon jól bírta,én kevésbé,nekem kellett megállnom kétszer odafelé és egyszer visszafelé folyó ügyeim miatt...

2010. jan. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
10 éves korig elpöfékelnek de azután rozsda+hullik szét... 200.000 km-nél jönnek a gondok... szerintem
2010. jan. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!