Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám könnyebben...

Hogyan tudnám könnyebben feldolgozni a gyászt?

Figyelt kérdés

Édesanyám decemberben meghalt, és nagyon megszenvedem a hiányát. Azóta folyamatosan mindenféle bajom van, amik az orvosom szerint mind-mind oda vezethetők vissza. Terhesség+szülés+halál=legyengült immunrendszer. (A második gyerekem születése és Anyu halála között 4 nap telt el.)

Náthával indult, amiből nem tudtam kikeveredni, tüdőgyulladás lett belőle. Bordaközi idegbecsípődésem lett, most pedig a derekam csípődött be, két napja alig tudok menni.

Már most attól félek, hogy ha a derekam helyrejön, mi lesz a következő bajom.


2014. febr. 11. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Őszinte részvétem anyukád halála miatt. Nagyon nehéz feldolgozni a gyászt. Nekem 5 éve halt meg, és még mindég nagyon fáj. Főleg ha valami bajom van, akkor nagyon nehéz. Szedjél valami nyugtatót. Vannak növényi szerek is.
2014. febr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez rettentően sok és nagy érzelmi hatás egyszerre. Szerintem is összefügg a testi problémáiddal. Remélem vannak melletted családtagok, barátok, akik tudnak segíteni. Azt javaslom, mindenképpen keress fel pszichológust vagy pszichiátert is, hogy segítsen feldolgozni az eseményeket.

Kitartást és mielőbbi felépülést kívánok.

2014. febr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha szoptatsz még, eszedbe ne jusson nyugtatót, vagy antidepresszánst (növényi alapút sem!) szedni, mert a csecsemő látja a kárát. Az agyi hírmolekula rendszer fejlődését téríti el.

Néhány terápiás üléssel gyorsan túl juthatsz rajta.

2014. febr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Megpróbálok keresni egy pszichiátert.

2014. febr. 15. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!