Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy teljes...

Mennyibe kerül egy teljes fényezés? Többi lent.

Figyelt kérdés
Vettem egy autót (fehéret), de sajnos a fényezése igen meg kopott már. Mindenféle képpen kell kapnia egy teljes fényezést. De ha már kap, akkor én másik színre gondoltam (kék), mert nekem a fehér amúgy sem tetszik, hanem a kék a kedvenc szinem. Azt szeretném meg kérdezni, hogy egy teljes fényezés másik színre mennyibe kerül, illetve mit kell tegyek, hogy a forgalmiba is át írják a színét? Újra kell ahoz vizsgáztatni?
2014. febr. 25. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
a telifény alsó hangon kétszáz rugó, a színváltáshoz csak új forgalmi kell.
2014. febr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani hogy mennyibe kerül, nem mindegy hogy valami normál fényezés egy Corsára vagy egy gyöngyházmetál fényezés egy 7-es BMWre.
2014. febr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Simán át lehet íratni. Lefested az autót olyan színûre amilyenre csak akarod és kérsz új forgalmit meg törzskönyvet oszt jónapot.


Pluszban az átszínezés alap hangon 200.000Ft.

2014. febr. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!