Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik kocsit választanátok?

Melyik kocsit választanátok?

Figyelt kérdés

Első kocsi vétele előtt állok, és az alábbiak között vacilálok:


Fiat Punto, Fiat Bravo, Toyota Corolla, Honda Civic (ferdehátúak)


A méretük, és a viszonylag alacsony áruk miatt választottam ezeket. Arra lennék kíváncsi, hogy melyike lenne érdemes első autónak megvenni. Tudom, árban az egyik majdnem duplája is lehet a másiknak, de nem akarok csak azért Hondát venni, mert Honda. Ha egy Bravo is ugyan olyan gond nélkül szuperál ha karbantarom, akkor az is tökéletes. Ha lehet, érvekre vagyok kíváncsi, hogy miért vagy miért ne. Nem fikázásra.



2014. febr. 27. 23:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Hát kérdező a 10-zen éves autók többségébe sok kilométer van márkától függetlenül.Állapotot néz ne pedig futás teljesítményt.Mert könnyen lehet ,hogy a 150.000-et futott autóba több km van valójában, mint a 250.000 futásteljesítménnyel rendelkezőbe!
2014. márc. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
1es hülye honda a legszebb...
2014. márc. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nekem fiat puntom van, 2006-os kicsit drágában vettem ,mint amit írtál és ráköltöttem még 130 ezret javításra, de most már tökéletesen megy. Én nagyon szeretem, igazi kis városi autó, fogyasztása kb 7-9 liter városban.


Ha többet szánnál rá, kb 1 milliót akkor én tuti toyotát vennék, amiért a többiek is rá ,,szavaztak". Viszont ennyi pénzből szerintem nem fogsz találni jó állapotú viszonylag nem idős japán autót.

Másrészről nem tudom, hogy a jogsid is friss e v nem, de ha igen akkor első autónak egy punto kiváló (szerintem). Én nem bántam meg h ezt vettem, első autóm, és friss jogsim van. De számolj rá még plusz 100-200 ezer ft-ot , mert 90% hogy egy 8-10 éves autónál lesz mit megjavítani sajnos :(

2014. ápr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én az F Astrát szoktam ajánlani. Gyakorlatilag elnyűhetetlen kocsi, és nagyon olcsó a fenntartása.
2014. ápr. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már a Japán autókat mind Angliába készülnek pl a Honda ...

Majdnem ugyan olyan megbizhatatlan mint a Olasz autók ..

ha autót akarsz venni Németet veszel....

de ha ezek közül kell választani akkor inkább Honda

2014. ápr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Utolsó úgy látom te nem hallottál arról aszóról hogy minőség ellenőrzés.

Ez azt jelenti akár hol is szerelnek össze xx típusó márkájú autót attól még vanak követelmények amit a gyártó a külső cégektől meg követel.

Ezek szerint pl kínába is szerelnek össze német autót akkor azok is xarok?

Vagy nézünk egy közelebbit az audikat mgyarországon is gyártják akkor a te álláspontod szerint azok is hulladékok!

vagy neked úgy néz ki minden hulladék amin nem valami német vagy valamelyik német konszern emblémája van.

Ugyan már gondolkozzál egy kicsit mielőtt hülyeségeket írsz!

Ja mellesleg ki kel ábrándítsalak a németeken és a japánokon kívül is rengeteg jó autó van ,ami tökéletes ara amire kitalálták,de csak akkor ha valaki nem presztízs mániás.

2014. ápr. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Az említett 500 000.-Ft-ért én egy jó állapotú Golf 4-est vennék. Létezik ilyen, csak meg kell találnod! Minden olcsó hozzá, rendkívül tartósak, robusztus felépítésűek, nem rozsdásodnak. Persze mindenkinek lesz egy ellenkező története is, őket is meg kell hallgatni. Mindenesetre én egy ilyennel járok évek óta, 90 lovas tdi motorral, és nem nagyon találok fogást rajta.
2014. ápr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Az az 500 000 forintos jó állapotú Golf4-et megnézném azért :)
2014. ápr. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

hát 500 ezerért golfot tuti nem talál, ami jó állapotú. Én polot szerettem volna, kb 700 ért néztem, elmondom kiket találtam ( évjárat max: 2002eseket néztem).

1: 690 ezer : nem volt benne szervó kormány

2: 720 ezer: nincs szervó kormány, igaz képről nézve jó állapotban volt, 2006os évjáratú, 300 ezer km-rel

3: igaz volt szervó kormány, de belül egy hányadék volt, arra nem volt képes a kedves eladó h némileg kitakarítsa a kocsit, jah és a km számláló az már egy ideje nem működik, de kb 120 ezer km van benne...

hát ezek után már csak 800 fölött voltak kocsik, és ebben a pillanatban tettem le a kis polo-ról.

2014. ápr. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
kiviket!
2014. máj. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!