Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót ajánlanátok?

Melyik autót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy autót, amit nem sajnálnék, pl. szórakozhatnék vele az telepen.

Érdekelne milyet ajánlanátok. Fontos, hogy minél olcsóbb legyen, 100 ezer Ft alatti. Forgalmi nem feltétlenül szükséges, a lényeg, hogy mennyen a saját lábán! :D

Amikre gondoltam: Fiat 126; Skoda 105/120/125, Trabant 601/1.1, vagy bármi más.



2014. febr. 28. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Minek írsz ki ilyen kérdést? 100.000 ft alatt és a szavaidból kiindulva valami olyasmire van szükséged amit könnyen megvehetsz és nem kell "papírok" nélkül több száz km-ről elszállítani hozzád. Szóval a saját környékeden nézz körül és ami árban megfelelő, megy azt vedd meg. Ennyirt ne válogass. Am. meg ha találsz Ladát akkor inkább azokat részesítsd előnybe.
2014. febr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
+1 a ladanak
2014. márc. 1. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szórakozni én inkább a Trabit venném, már nem azért, Ladákat jobban szeretem, de 2 ütemű Trabival lehet igazán meredek dolgokat összehozni, főleg ha van jó vastagon befagyott placc valahol, Trabival az kész elmebaj. :D
2014. márc. 1. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#1:

Hát ezért írtam, hogy nem feltétlenül szükségesek a papírok! Ha éppen lenne hozzá nem sajnálnám a plusz költségeket sem, mert akkor a közforgalomban is tudnám használni. Amúgy a közelünkben sajnos nem kapni ilyen autókat, két Lada Samara van eladó, 90- és 100 ezer Ft-ért.


#3:

Értem, köszi a tippet! Egy gondom van vele, a többivel ellentétben ez nem hátsó kerék meghajtású.

2014. márc. 1. 10:43
 5/8 anonim válasza:
100ezer alatt, azt kell venni ami van. Majdnem mindegy mi az, csak mozogjon:)
2014. márc. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
*és ne kelljen messzire menni érte
2014. márc. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Értem, persze, nincs is semmilyen elvárásom, a lényeg, hogy ha lehetőségem adódik válogatni, akkor tudni szeretném melyik lenne a jobb választás!


Ahogy sikerült körülnéznem, van is rá lehetőség! Skoda 120 vagy Polski 126p 50 ezerért tudnák vásárolni. Előbbibe több lóerő van (legalábbis papíron), az utóbbi viszont kisebb méretű, kevesebb helyet foglal az udvarban.

Valakinek valami javaslata? :)

2014. márc. 4. 17:09
 8/8 A kérdező kommentje:

*Köszönöm a válaszokat!

Am tényleg a Trabi lenne a nyerő? Haverom is azt javasolta! :D

2014. márc. 4. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!