Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 12 éves autó (kb.500e Ft-ot...

12 éves autó (kb.500e Ft-ot ér) eladása előtt mit tennétek rendbe egy autó külsején (Corolla)?

Figyelt kérdés
Karosszérián van kb. 10 nagyobb karcolás, 10 apró horpadás, két hátsó sárvédő rozsdásodik, mindenhol karcos (gépi mosó), belső tere tűrhető (műanyagok karcosak), felniken itt-ott rozsdafoltok. Azt tapasztaltam a korábbi eladásnál, hogy műszaki állapot a vevőket nem érdekli, kizárólag az autó külseje. Szerintem max. 20-25e-t érdemes rákölteni, ennél több biztosan nem jön vissza az eladásnál. Ha elviszem egy karosszériáshoz, kompletten rendbe tenni kb. 250-300e Ft lenne, annak semmi értelme. Ti mit csinálnátok?

2014. márc. 1. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmi különöset. Akár milyen tip top autót mutatsz, aki 500e forintos kategóriában vásárol az így is úgy is alkudni fog, ha karcos azért, ha nem karcos azért...


Én még azt a 20e-t sem költeném rá (úgysem jön vissza). Alaposa kitakarítanám kívül belül, esetleg egy kis kézi polírral 1-2 óra alatt a finom, eltűntethető karcokat megpróbálnám elsimítani és kész.


Ami sokat segít, egy friss, tiszta, öblítő szagú üléshuzat és egy kellemes belső illat.

2014. márc. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
így van kivül kis polír, belül meg szilikon sprével kicsit lefujni a műanyagokat, takarja a karcokat
2014. márc. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, egyre inkább én is így gondolom, másoktól is hasonlót hallottam.
2014. márc. 1. 20:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Így van, semmit se költs rá.
2014. márc. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!