Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan minőségi és strapabí...

Van olyan minőségi és strapabíró a H astra mint a G?

Figyelt kérdés
2014. márc. 7. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:
A H a G-hez képest egy minőségi ugrás. A futóműve összehasonlíthatatlanul jobb a H-nak. (Már az alap futómű is, az IDS+-osról meg ne is beszéljünk! :))
2014. márc. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha teheted h astrát vegyél de a j még jobb választás
2014. márc. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A H Astrán a futómű az jó minden más gány. Soha nem bírnak ki annyit mint a G-k.

VAn ismerősöm az Opelnál azt mondta, hogy G Astra felett soha nem venne magának.

2014. márc. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi a gány benne. Az enyém már 8 éven és 200.000km-en túl van, ráadásul dízel, de komoly gond vele még nem volt. Az elektronikájában néha itt-ott előjönnek kontakthibák, amik inkább bosszantóak. De egy kontaktsprayvel javítható hosszú évekre.

Munkahelyemen vannak céges H Astrák is. Ütik, vágják, nem kímélik őket. Azokkal sem volt még soha semmi nagyobb probléma.

A beltere szerintem sokkal szebb, letisztultabb, nem olyan komor mint a G-jé volt. Főleg ha nem a legalapabb TID kijelzős, multikormány nélküli példányt veszed.

Ülésből félbőrös gerinctámaszost érdemes venni. Nagyon kényelmes, jó oldaltartással, még órákon keresztül sem fárasztó benne az ücsörgés.


Saját J Astrám még nem volt, de ültem már olyanban is. Az sem rossz autó.

A G-re se mondom, hogy kimondottam rossz autó lenne. Aki kevés pénzt szán autóvásárlásra, egy jó alternatíva lehet. De mind technikáját, mint formavilágát, kényelmét tekintve kissé már idejétmúlt.

2014. márc. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van minőségi ugrás! Lefele! Mondjuk nem mindenre igaz, de céges autónk a közel 1,5 év alatt többször is volt szervízben, különféle problémákkal!

Váltója is elég gány! Nyomaték elég jó mondjuk, ülés se rossz, bár annyira hosszú távon nem ültem benne!

Egyébként egy Astra G-be bármikor belerakható a Vectra B ülése vagy Astra G combtámaszos ülése(esetleg más sport ülés) és az is kényelmes. Viszont a G Astra úgy nagy általánosságban megbízhatóbb!

2014. márc. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg kimondottan tetszik a váltója. Nálunk a céges már lassan eléri a 300.000km-t, de soha nem volt semmi gondja a kopóalkatrészek cseréjén kívül.
2014. márc. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!