Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek milyen autója van?

Kinek milyen autója van?

Figyelt kérdés

Én 2 hónapja döbbentem rá, hogy mennyire jó autókat gyárt a Seat.

Először Golf 3 GTi-t vagy VR6-ot szerettem volna, de nagyon túl voltak árazva ezért lemondtam róluk.

Találtam egy pár hirdetést, amiben Seat Ibiza Cuprát árulnak, még a 2000 előttieket. Magyarországon elég ritka, így hát a németeknél keresgéltem és vettem is egyet 2000 euróért, lepapíroztattam itthon és még mindig olcsóbban kijöttem vele, mintha egy VR6-ot vettem volna.

Haza hoztam saját lábán és gyönyörűen ment. Igaz volt mit javítani rajta, de nagyon jó autó. Rendbetettem a motorját és most hibátlan.

Pár hónap és megy turbósításra, ahol 300 lóerő lesz a cél.



Engem nagyon meggyőzött a Seat gyár, hogy milyen profi autókat gyártanak.


Nektek melyik gyár a kedvencetek és milyen autótok vsn?


2014. márc. 7. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Van Seat, Opel és BMW is. Garázsban állnak, de tavasszal a BMW fog a ház előtt állni, mert majd azzal járok. Aztán lehet, hogy a Seattal, most így most kedvet kaptam rá.
2014. márc. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Beviz Elek ***** válasza:

A Seatok valóban nem rosszak, a családban Cordoba volt (94-es) és hüen szolgált.

Én amúgy japópárti vagyok. Honda, Mitsu, de legföképp Nissan.


Van egy 1.6os, egy 2.0-s és egy 2.0 GT Primerám (1997-böl)

2014. márc. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

megy a turbósítás, de menni fog a fék megerősítése is?


kérdésre: c corsa, 1.8 kb 150le

2014. márc. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Persze, hogy fog menni, sőt már meg is vannak a dolgok hozzá:

Előre:

[link]


Hátra pedig a gyári Cupra tárcsafék fog maradni, csak meg lesz maratva és új Brembo féknyergeket kap. Szerintem ennyi bőven elég lesz.

2014. márc. 7. 11:51
 5/8 anonim ***** válasza:

Volvo S80 T6.


Turbósítanom nem kell, mivel gyárilag van benne kettő is xD

2014. márc. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az szép kedves utolsó :)
2014. márc. 7. 12:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem van egy BMW 525i-m, E34-es, egyáltalán nem gyenge, és imádom, nagyon stabil meg minden. De nem bánnám már ha kicsit erősebb lenne, lehet jobban járnék én is egy kis fürge, erős autóval.
2014. márc. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Audi Q7 (2010), Seat Leon (2006), VW Golf V (2006), Mercedes E 320 (98-as). Az Audit használom én , ill. a Mercit. A Seat a barátnőmé, a Golf pedig a Fiamé. De mindegyiket én vásároltam. A kedvencem pedig a Mercedes-Benz, Audi, Volkswagen, esetleg még a Subaru.
2014. márc. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!