Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SOS! Mennyire lehet kilátni a...

SOS! Mennyire lehet kilátni a Toyota Celicaból?

Figyelt kérdés
Kb. 173 cm vagyok, az autó nagyon alacsony, de a kilátás előlre milyen? Jól kilátni? Hátra gondolom elég nehéz kilátni.

#Toyota #Toyota Celica #toyota coupe #toyota celica kilátás #coupeból rossz kilátni #coupeból kilátni
2014. márc. 10. 15:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Miért nem huppansz bele egybe? A puding próbája az evés. Ha nem látsz ki belőle, keress mást.
2014. márc. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Csak akkor tudod meg, ha kipróbálod.
2014. márc. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
sajnos, az autó amit venni szeretnék pár 100 km-re van, ha rossz a kilátás belőle akkor tárgytalan és el se utazok megnézni, azért is szeretném a véleményeteket kérni.
2014. márc. 10. 19:37
 4/16 anonim ***** válasza:
6. vagy 7. generációs?
2014. márc. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Barátnőm 160cm és simán vezeti (én 177). Egyébként lehet az ülésmagasságot is állítani (7gen).
2014. márc. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

[link]


erről a celicarol lenne szó.

2014. márc. 10. 20:01
 7/16 anonim ***** válasza:
Simán kiláthatsz belőle jól, meg az ülés magasságát is állíthatod.
2014. márc. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Sportülések nagyon befelé dőlnek, az a baj.
2014. márc. 10. 21:00
 9/16 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű. Nézz meg egy olyat, ami közel van, még akkor is, ha tudod, hogy nem veszed meg. BTW a 100km ide-oda benne van a pakliban, ha használt járművet vásárolsz; ez egy ilyen műfaj. Én is 2x162km -t lenyomtam a motoromért. Sajnáltam volna, ha otthagyom és ennyit utaztam, ez tény, de még mindig jobb, mint lemaradni egy jó vételről, csak mert "100km -re van", vagy kvázi muszájból megvenni valami bontószökevény roncsot, csak mert "az már elég közel van". Menj el, ha nem jó, örülj neki, hogy nem vettél sz.rt, ha jó, akkor meg annak örülj, hogy elhoztad.


100 kilométeren rágódni... Épp most készülsz kiadni nagyjából egymillió forintot és az a legnagyobb gondod, hogy ~5-10 ezerből el kell érte utaznod?

2014. márc. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Ja nem maga az utazás a gond, csak hogy ilyen coupeval minyire fogok én boldogulni vezetés szempontjából, 1 autóm lesz. Nehéz-e vezetni, kilátni belőle stb.

Csak egy kis megerősítés kell hogy érdemes-e vagy sem nézni ilyen autót. :)

2014. márc. 11. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!