Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez tényleg ennyire fura?

Ez tényleg ennyire fura?

Figyelt kérdés

18 vagyok, és autóválasztás előtt állok. Én az újabb Ford Galaxyt, vagy az S-Maxot néztem ki magamnak. Azonban mindenki hülyén néz rám. Nekem ezek tetszenek, óriási dögök. Használtan, kb. 4-5 millió Forintig (kb. 1 misit munkából, a többit a nagyszüleim örökségéből pótolom hozzá)

Ez miért olyan fura?


2014. márc. 11. 17:28
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Tényleg 18 vagyok!:)

Ez 1 év alatt lesz a 3. kocsi. És fiatal létemre néznek rám furán hogy miért egy ilyet választok. Vehetnék Audit is, vagy ilyesmi autót de nem látom értelmét. Hozzáteszem, hogy játszottam egy pár éves használt A5-ös gondolatával. De ebből csak a 2 ajtós tetszik, de az kicsi. Az A4 egyáltalán nem tetszik, az A6 pedig drága. Azonban szerintem egy ilyen autó sok lenne nekem, meg a fenntartása is nagy falat. Ahogy lehetett elkezdtem a jogsit, és ahogy meglett a jogsim, vettem is egy autót. Csak sajnos a VW-t jól kifogtam, sokat nem használtam. Utána vettem egy Astrát, de valahogy nem szerettem ezt a kocsit, viszont nem éreztem magamban annyi rutint hogy vegyek egy komolyabbat. Ezt eladtam nemrég, most nézegetem az autókat. Találtam is egy szép S-Maxot. Viszont a Galaxy jobban tetszik, de félek hogy túl nagy lesz.

Na mindegy, majd kiderül. :)

2014. márc. 12. 23:49
 12/14 A kérdező kommentje:

Na, végül egy fekete S-Maxot választottam.:)

Közel full extrás felszereltséggel, vezetett szervízkönyvvel, és 92 000 kilométerrel lett az enyém.

A Galaxy méretei túl nagynak bizonyultak, és jót se nagyon találtam belőlük..

Ezt ismerős ismerősétől vettem, nem a neten találtam.

2014. márc. 16. 23:18
 13/14 anonim ***** válasza:

Gratulálok, biztos jól jártál. Sok sikert.

~2; 10

2014. márc. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. márc. 18. 06:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!