Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Auchanból motort/robogót?

Auchanból motort/robogót?

Figyelt kérdés
Megéri az Auchanból motort/robogót vásárolni? Hitelre vagy készpénzben-egyösszegben? 15/F

2014. márc. 11. 22:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Felejtős. A leggyagyibbak vannak ott, néztem én is. Egyik munkatársam vett is, 3 évet ment, végig baja volt, aztán kuka.
2014. márc. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én igazából arra gondoltam, ami egy Simson ésegy Verhovina keveréke. Nekem nagyon bejön! :) Esetleg még a Polymobile Chopper 50cm3-es változata.
2014. márc. 11. 22:22
 3/12 anonim ***** válasza:

"Polymobile Chopper 50cm3-es változata."


Mert van nagyobb változata is ? :) Ne röhögtesd ki magad 50 köbcentis chopperral.

2014. márc. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
inkább simson, mindent meglehet rajta csinálni
2014. márc. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Néztem az ott kiállított gépeket. Nem tűnt egyik sem megfelelő műszaki állapotúnak. Leggagyibb kínai motorok ezek. Ha olcsót akarsz vegyél használtat, vagy Keeway-t.
2014. márc. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
200ezer lenne rá. Keeway is kinai, az úgyszintén kilőve.:/ Aprilia Old Sr 70? Aprilia Sr 50(karbis)? Aprilia Leonardo 125 4T? Aprilia Leonardo 150 4T? Aprilia Leonardo 250 4T? Gilera Runner FX-R 180 2T?Gilera Runner FX-R 125 2T? Yamaha Aerox 100? Yamaha Aerox 50? Simson nem játszik,bár Én is nézegettem. Nincs kedvem mindig szerelni,illetve kedvem az lenne , csak türelmem nem.:) nincs jogsim, de max. 250cm3-es jöhet szóba. Budapesti használatra. (Soroksár-Csepel-Ferencváros-Józsefváros-Angyalföld.között lenne legfőképpen használva)
2014. márc. 12. 10:07
 7/12 anonim ***** válasza:

ha nem akarsz szerelni, meg hetekig hajkurászni az alkatrészeket, akkor a kínaiakat felejtsd el.

80-90 ezerből olyan simsont kapsz amihez hozzá sem kell nyúlnod éveki, csak tankolni bele. vegyél egy 51-es gyári 4 sebességest. ami a legfontosabb teljesen tuningmentes legyen, gyárilag legyen 4 sebességes. és azok jók, jól is mennek. és mégsem egy olyan robogóval közlekedsz ami csak úgy pörög hogy majd el durran, és alig megy. egy 4 sebességes 51-es jól megy, és nincs olyan hangja mint ami mingyárt eldurran vagy felszáll.

2014. márc. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ja és simsonhoz, nagyon könnyen tudsz kapni német alkatrészeket meg magyar alkatrészeket. de először nézz ki egy ilyen simsont a neten, mint amilyen írtam, és próbáld ki, nem érdekes ha pl 120 ezeré hirdeti, ott a környékeden menj el mintha téged nagyon nagyon érdekelne, és mindjárt megakarod venni azt lássa rajtad, próbáld ki, és eldöntöd hogy kell e neked ilyen motor. és akkor keresel valami ép kéz láb motort 80 ezer körül, mert már 80 ezeré nagyon szépeket lehet kapni, amihez sokáig nem kell hozzányúlni, csak jól ki kell választani, nem szabad rögtön beleugrani, meg nem muszáj rögtön az elsőt megvenni, van belőlük rengeteg. alkatrészt meg akármikor tudsz hozzá venni, és nem kell hónapokat várni mire megjön az alkatrész mint pl egy kínia robogóbál.
2014. márc. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ja meg az aprilia old sr 70 az azért hetvenes mert fel van fúratva, vagy gyárilag 70-es?

ha úgy van felfúrva, akkor az tuningolt amit nem szabad megvenni mert a lelke is ki van hajtva, és szerintem egy gyári 4 sebességes simson is megy úgy mint a 70-es robogó. csak a simson az tartósan tud működni, a tuningolt robogót meg sűrűn kell generálozni.

2014. márc. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
BP-n felejtsd el a nagymotort, hogy kismotorként használod, meg szerintem a simsont is. 200-ból egy jó állapotú aprilia nagyon jó választás, nem kell szervízbe járnod vele hidd el. Kettő is van a családban (egy ditech, egy karbis), sosem volt baj velük.
2014. márc. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!