Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Auchanból motort/robogót?

Auchanból motort/robogót?

Figyelt kérdés
Megéri az Auchanból motort/robogót vásárolni? Hitelre vagy készpénzben-egyösszegben? 15/F

2014. márc. 11. 22:11
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#9 Tuningolt,utolagosan lett 70-es. Egy ismerősömé. 100-at megy .

#10 megfontolom . Köszi. Ment mindenkinek a zöld pacsesz!:) Az Apriliat és a Szinyót meggondolom!

2014. márc. 12. 20:13
 12/12 anonim ***** válasza:
karbis aprilia sr 50 :) 200-ból már szinte full jó állapotba lévőt tudsz venni :), az auchanból ne vegyél vackokat...... , nekem is sr 50-em van , használtan vettem mióta megvan 1600km-ert mentem vele szinte mindig teljes gázom ..egyálltalán nem sajnáltam, egyszer sem hagyott ott meg semmi :) szerintem ami téll jó állapotú , nyugodt szívvel megveheted , bírni fogja rendesen , szerintem azzal a kínai foskkal amik az auchban vannak pár alkalommal mennél vele ahogy csak bírja tönkre is menne pillanatok alatt ..
2014. márc. 18. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!