Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb/megbízhatóbb...

Melyik a jobb/megbízhatóbb szerintetek Fiat Ducato 2.3 Mjet motorral vagy Renault Master 2.5 dci motorral? Mind 2-ő 120 pacis és 6 sebességes.

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2014. márc. 12. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
A multijet szerintem jobb konstrukció.
2014. márc. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindkettőnek vannak hibái mindkettőt láttam már elég sokszor hogy vontatták, meg cégesünk pont Multijet amit említettél kb 5 évesek eddig csak a gond volt velük, haveromnak meg van Masterja na neki sem lett a kedvence mert neki sem szuperál valami jól egyiket sem venném meg de viszont jártam Merci Sprinter 313cdi-vel és szerintem azt vegyél ha venni akarsz mert strapabírók és amivel én jártam még mai napig is tökéletes minden nap látom a városban de ez csak az én véleményem
2014. márc. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!