Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsgán megbukhatok...

Forgalmi vizsgán megbukhatok ha túl nagy követési távolságot tartok?

Figyelt kérdés

2014. márc. 13. 16:48
 1/4 szántóvető ***** válasza:
nem.ha indokolatlanul nagyon lassan haladsz akkor igen.
2014. márc. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

esetleg, reszletezned, akkor igen :)

autopalyan pl nem.

de varosba, ha ugy nyulsz el indulasnal, ezzel akadalyozod a tobbieket, akkor sztem igen!

2014. márc. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha egy picivel nagyobb követési távolságot tartsz mint a többi tapasztalt autós akkor nem. Én friss jogsis vagyok és sose megyek nagyon rá az előttem lévőre, mindig picit távolabb állok meg, mert még nincs rutinom. Nekem az oktató is azt mondta, hogy inkább legyen nagyobb követési távolság, mert bármikor befékezhetnek előtted és ha nem tudsz időben megállni ( egy friss jogsisnak még nehéz azért időben észre venni és reagálni mindenre) akkor bizony te leszel a hibás
2014. márc. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mekkora az a túl nagy?

Mert ha tényleg nagyon nagy akkor inkább indokolatlanul lassú vezetésért fogsz megbukni,nem a követési távolság miatt.


Én is friss jogsis vagyok és én se hajtok rá senkire,mert félek,hogy egyszer csak benne kötök ki,de azért nem annyi helyet hagyok ki,hogy mondjuk 2 kocsi minimum beférjen :)

2014. márc. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!