Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Daewoo Kalos első autónak?

Daewoo Kalos első autónak?

Figyelt kérdés
Szerintetek jó választás első autónak egy Daewoo Kalos? Ha nem ti mit választanátok?

2014. márc. 13. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem rossz, egyszerű mint a faék, jól kezelhető, sok gondod nem lesz vele.
2014. márc. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ilyen autónk van. Sedánba, nem pedig a ferdehátúba. 107ezer km van benne. Gyönyörűen megy pöccre indul a legnagyobb hidegben is. Hamar felmelegszik, eddigi gondja hogy szerintünk sokat eszik:I automata szivatós és állandóan szivatja magát míg be nem melegszik rendesen. Másik pedig hogy kicsit kontakt hiba van a műszerfalon valahol mert néha elmegy a kijelző. Olyankor meg kell kicsit nyomni:D De az szerintem nem nagy hiba. Amilyen hibák vannak más autónál már pár 10ezer km után, ahhoz képest ez maga a mennyország. Örűlnék ha a közelendő opel corsa c-mel is ennyi baj lenne mint anyuék kocsijával. CSAK is ajánlani tudom :)
2014. márc. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Na ez az. A kijelző kontakthibájától még nem áll meg a kocsi, de pl Fábiáknál vezérlés ugrik át, Golf 4-nél meg a váltó hajlamos bedögleni.
2014. márc. 13. 21:00
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó választás. Sok gond nem lesz vele, bár, mint a Lanos, ez is kicsit sokat eszik. Ha koreai autót szeretnél, én inkább javasolnám a Hyundai Accentet (ráncfelvarrásost), kb annyiba kerül, mint a Kalos.
2014. márc. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Jó autó a Kalos, de ugyanakkor a Fabia is jó, barátomék autóján nem ugrott átt semmi, és kollégáén sem (ő nem a barátom, sőt), 4-es Golfom váltójával sem volt gondom soha... :)
2014. márc. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Biztosan nem mindegyik Fábia és Golf IV hibás, igazából csak neten olvastam hogy viszonylag gyakori hiba. Köszi a tippet, megnézem a Hyundai-t is. :)
2014. márc. 14. 20:21
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

jöhet a Kalos.


nekem is ez van csak nem Sedan.

1.2-es LPG-s szóval gombokért tartom fent, igaz így nemnagyon van csomagtartóm.

kategóriájához képest, csendes és tágas.

2014. márc. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát nagyon valószínű hogy egy Kalos lesz. Köszönöm a válaszokat!
2014. márc. 16. 14:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen az első kocsim egy 1.2 es 72 lovas daewoo kalos. Ezt kaptam érettségi ajándékként. Júliusban lesz egy éve hogy megvan. Nem hibátlan, az első fékek és a hátsó lengéscsillapítók nem voltak olyan jók de kicseréltem őket , most a toronycsapágy lett rossz de hamarosan azt is kicserélem és a szivargyújtó környékét is szétszedem mert valszeg kábelszakadás van ott mert nem tudom róla tölteni a telefont. Ezeket a hibákat leszamitva jön megy teszi a dolgát, nem eszik olyan sokat. Autópályán kicsit keveslem a 72 lovat de a 120 130 környékét tudja tartani kissé magas fordulatszámon. Nagyon megpakolni sem érdemes nehéz dolgokkal mert akkor is kevés kicsit a 72 ló.
2020. jún. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!