Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 8 éves,1.6os Swiftem van, nem...

8 éves,1.6os Swiftem van, nem indult reggel, mégcsak nem is morgolódott, aksit kivettem elvittem szerelehőz, ún. gyorstöltővel feltöltötte, de így se indult. Ha esetleg nem aksibajos akkor mi lehet szerintetek?

Figyelt kérdés
VISSZAJELZÉS sincs a műszerfalon, de mégcsak a lámpa se ég. :S:O
2009. dec. 14. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Ez egyik napról a másikra romlott el? Mert akkor nem akksi...
2009. dec. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

mondjuk jah...

vasárnap du. még mentem vele, hétfőn este már nem indult... :S:O

2009. dec. 14. 20:25
 3/8 A kérdező kommentje:

*hétfőn reggel


sarut rajta szoktam hagyni, és elég nagy hideg is volt, de egyéb fogyasztó nemvolt rajta hagyva...

2009. dec. 14. 20:26
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha fel van töltve,s az autóban még a világitást sem működteti,akkor meg kell próbálni un. bikázással inditani másik akkuról.Ha igy indul,akkor az akkud KO.Dobd el.

Van olyan,hogy az akkumulátor az egyik pillanatról a másikra elromlik(zárlatos lesz a benne leszakadó ,s rövidre záródó lemezek miatt).

2009. dec. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem olvadt ki a fő biztosíték? Swifteken asszem egy 80 amperes biztosíték van bekötve az önindító elé.
2009. dec. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ennyit ér egy Suzuki, 8 évesen még semmi baja nem szabad hogy legyen egy normális autónak.
2009. dec. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ennyit ér mi? ne szidd, fogadok sose volt még suzukid. Nekem a 13 éves példánnyal semmi bajom nem volt, soha nem hagyott cserben.
2009. dec. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

de bizony a főbiztosíték volt a ludas.

ki lett cserélve, működik.

2009. dec. 15. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!