Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen fogyasztást tapasztalta...

Milyen fogyasztást tapasztaltatok egy faceliftes (pl: 2009-2010-es) Ford Focus 1.6-os 66kw 90lovas 5 ajtós autónál?

Figyelt kérdés
Gondolok itt természetesen a városon kívüli, vegyes, és városi fogyasztásra.

2014. márc. 13. 23:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ez most komoly? Ne már! Akkor mit vegyek? :)
2014. márc. 14. 23:36
 12/14 anonim ***** válasza:
Komoly. Volt focus-om is, most c-max-om is. Mindkettő eszi az első izzókat. Ettől eltekintve semmi bajuk. Az is lehet h csak én nyúltam bele, de feltűnő a sok félszemű ford az utakon.
2014. márc. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"A 3ik évben meguntam és vettem egy 2006-os Opel Merivát ami 1.7TDI..."

Nem 1.7CDTI? Az Astrám 2005-ös és már CDTI motoros. Van benne "quick heat" rendszer, így -20 fokban is ha indítom, egy percen belül meleget fúj a fűtés. Talán Fordban is van ilyen, akkor érdemes ilyet venni, már ha az ember nem ultrarövid távokra használja. Mert akkor az akkut hamar kifekteti.

Amúgy van olyan személyautó, ami nem 2 évre kapja a műszakit? Csak mert van egy 36 éves Lada játszós autóm is. És mindig, legutóbb is 2 évre kapott műszakit.

2014. márc. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Amúgy nem akarok semmit a 84-es autódtól. Te jöttél azzal, hogy az is ugyan ennyit fogyasztott. Nem ez a nagy szám. Hanem inkább az ahogy a mai autók ugyan annyiból sokkal több teljesítményt ad, nyomatékot meg pláne, a többszörösét és kevesebb káros anyagot eregetnek ki.

Én is henceghetnék itt azzal, hogy bezzeg az 1978-as 1.2-es Ladám milyen szuper autó, mert nem fogyaszt többet mint egy mai 3.0 literes BMW csúcsmodell.

2014. márc. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!