Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Itthon vagy külföldön tudnék...

Itthon vagy külföldön tudnék eladni egy restaurálásra szánt ritka, régiségautót?

Figyelt kérdés

Üdv.


8 éve vettem egy Dodge Charger 1969-es darabot,hogy én magam restaurálom de közben a vállalkozásom elkezdett ívelni lefelé,és manapság már se időm se fölösleges pénzem megcsinálni,el is kezdtem megcsináltam a jó kis már szinte U alakú (horpadt) motorháztetőt,a hiányzó vezetőoldai ajtót szereztem rá újat (utángyártottat),vettem rá Coronet RT gumikat (fekete gumik "hó csikkal",a fényszóró emelőket kicseréltem,ahol volt rajta rozsda vagy ilyesmi azt megcsináltam (full rozsda mentes),lecsiszoltattam az újrafényezés végett,illetve a motor indul és megy ,annyi a baj,hogy nincs jelenleg tank benne ,így csak "maszekba" van...


Kb ennyi van vele,itthon vagy Németországba,talán Angliába tudnám jobban eladni?



Gondolkoztam rajta,mert ha itthon adom el akkor nem fognak belekötni,hogy sokat kell szállíttani meg ilyenek és egyéb költségek és ezért alkudnak már-már szinte pofátlanul,tehát ettől szinte mentesülnék.

Viszont külföldön pedig lehet,hogy megfizetnék jobban,viszont az uti költségek miatt az a bizonyos nagyobb vételár kúszna le,és le.Viszont ha ezt fenttartom akkor pedig maradna a nyakamon...



2014. márc. 14. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:
huhú ... gimis koromban a házunkba ilyenen érkezett valaki amerikából, úgy hogy áthozatta hajón ... rendesen megcsodáltuk ... arany színű volt
2014. márc. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 nagy gyuri ***** válasza:
Szerintem külföld pl németbe tuti jobba meg vennék,szeretik ...
2014. márc. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!