Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzines autónál létezik más...

Benzines autónál létezik más féle módozat arra, hogy emelkedőről kézi fék behúzással induljunk meg?

Figyelt kérdés
Haldoklik az autómban a kézi fék és nem zavarna, ha dieseles autóm lenne, de hát benyás és most tanakodhatok, hogy emelkedőn hogy indulok meg. Gondoltam arra, hogy úgy indulnék meg mint a dieselessel, de akkor utána a kuplung is tönkre menne, tehát nem tudom mit tegyek. 6 hónapon belül meg lesz csináltatva, mert hamarosan lejár a műszaki, de addig is el kell járnom, tehát ötletek? Ha esetleg úgy kezdeném az indulást, mint a dieselessel, hogy üzemi fék nyomva, kuplung szép lassan kienged majd mikor menne gyorsan átugrana a jobb lábam a gáz pedálra. Ez mennyire kivitelezhető? Esetleg más ötletek?

2014. márc. 15. 12:44
 1/8 Beviz Elek ***** válasza:
100%
Függetlenül hogy benzin vagy dízel, ezt így a legegyszerübb csinálni. Jogsi lerakása után ezt tanította meg a fater elsönek. A csajom is lézifék nélkül indul friss jogsival.
2014. márc. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Benzinessel is el lehet indulni emelkedőn kézifék nélkül... :)
2014. márc. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a dízelek kiváltsága. Nekem benzines van és soha nem indulok kézifékkel.
2014. márc. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 smitwesson ***** válasza:
54%
ha nem tudsz elindulni kézifék nélkül emelkedőn felfelé úgy, hogy fékről gyorsan átteszed a lábad a gázra akkor tegyél egy téglát a hátsó kerék alá és akkor tuti nem gurulsz hátra. de én azért javaslom, hogy inkább tanulj meg vezetni...
2014. márc. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, Te meg tanulj meg írni...
2014. márc. 15. 18:12
 6/8 anonim válasza:
54%
szerintem béna vagy, nehogymár ne tudj kézifék nékül elindulni...
2014. márc. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 smitwesson ***** válasza:

Drága kérdező!

Kérésednek megfelelően többször is leellenőriztem a fent leírtakat és mivel én nem vagyok egy nyelvtan tanár de a google segít mindenben, arra a következtetésre jutottam, hogy az én helyesírásommal nincs semmi gond. Viszont szerintem ne olyan ember vagdalkozzon vissza aki még vezetni sem tud. gondolkozz... és olvas a sorok között is...

2014. márc. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De tudok vezetni!
2014. márc. 16. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!