Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 10W40 Meisterteile motorolajró...

10W40 Meisterteile motorolajról vélemény?

Figyelt kérdés
1.3 8V Swiftbe menne.
2014. márc. 16. 13:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
69%
Mégis mi az, hogy nem volt vele gond? Honnan tudod? Honnan tudod, hogy nem rövidítette meg a motor élettartamát 50-100e Km-rel?
2016. nov. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Onnan hogy ha sz@r lenne, akkor nem öntené a kocsimba, a sajátjába meg főleg nem. De amúgy nem tudhatom, mivel nem vezetek annyit, ezért előbb fog a karosszéria vagy bármi más tönkremenni mint a motor

Viszont egy időben volt az egyik benzinkúton egy szolgáltatás biztos emlékszel ahol bemérték a motorolajat hogy milyen állapotban van, akkoriban még 5x ennyit vezettem a kocsit, épp közeledett az olajcsere ideje, ott meg megkérdezték, hogy "most jöttem olajcseréről?" merthogy olyan jó állapotú volt az olaj

2016. nov. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Skodabajnok válasza:

Kedves vokswagen autószerelő mester ! Ezt így kell helyesen leírni : Volkswagen

Kedves UNIX-os olajfelelős !

Az unix forgalmazza DE KI GYÁRTJA ?


A saját termékes árukról meg szerintem mindenki tudja , hogy mi a jellemző ....

2017. jún. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 gydimi válasza:
Nem olaj, de A.Z. és saját márkás. A napokban vettem az unixnál féktárcsát és betéteket az autómhoz. Van fogalmam a sajátmárkás termékek mibenlétéről, és megkérdeztem, hogy ebben a termékkörben ki lehet a beszállító. Az eladó annyit mondott, hogy volt már olyan, amikor a féktárcsa kísértetiesen hasonlított pl. a Brembo féktárcsához...lehet gondolkodni....
2022. márc. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!