Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Wolkswagen Touran 20tdi-vel...

Wolkswagen Touran 20tdi-vel van olyan problémám, hogy ha elérem a Kb 120Km/h sebességet egyszerűen letilt és nem akar menni. Van valakinek hasonló tapasztalata? Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Lelassul az autó és mintha pörögne a motor de nem megy, nem gyorsul. Előzésnél nagyon rossz. Ha leállítom az autót és újra indítom ugyanúgy megy az autó mintha semmi sem történt volna. Elvittem szerelőhöz aki állítólag részecskeszűrőt kitisztította, de a probléma ugyanúgy fenn áll.

2014. márc. 16. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Rail szenzort nem nézték meg? Filléres tétel és rendesen tud szopatni!
2014. márc. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem még nem nézték meg,de köszönöm4 Talán ez lesz az ok.
2014. márc. 16. 21:56
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Sajnos minden VW-nek van valami elektronikai szarságja.
2014. márc. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
sikerult rajonni? nekem is 1.9tdi van es ugyanez a helyzet, koszi
2014. ápr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
na szoval nekem is igy volt es kitakaritottak a turbot es mostmar repul..
2014. ápr. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pontosan ez a gond volt az enyémmel is. Autópályán már kis terhelésnél átment vészüzembe. Motorleállítás és újraindítás után eltünt a hiba. Terhelésnél megint jelentkezett. Teljes turbó renoválás lett a vége.
2016. júl. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!