Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy beszéljem rá a szüleimet,...

Hogy beszéljem rá a szüleimet, hogy legyen motorom? (többi lent)

Figyelt kérdés

14 évese vagyok és szeretnék egy simsont.

Apa/anya csak ugy engedi ,hogy van rá jogsim de én nem szeretném megcsinálni mert az hosszú idő.

És ahol lakunk itt nincs sok rendőr söt itt nincs is.



2014. márc. 18. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Csináld meg a jogsit. Ma már a KRESZT neten is meg lehet oldani, csak vizsgázni kell menni. A rutin meg a forgalom a motorozásról szól, nem lesz unalmas, még ha kis robogóval is. Hajrá! Elsősegély sem egy nagy szám, én egy 30 éves könyvből tanultam meg és meglett,
2014. márc. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Interneten kresz vizsga azt hogyan?
2014. márc. 18. 14:43
 3/10 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=2hSDaKP7dv8


Én már így csináltam. Vizsgázni be kell menni, de az egy alkalom csak!

2014. márc. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szüleidnek igaza van. Amíg nincs jogsi addig semmi keresnivalód motorral az utakon.

Jogsit meg pár hét alatt meg lehet csinálni.

2014. márc. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat akkor megcsinálom a jogositvány
2014. márc. 18. 16:35
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is csak igazat tudok adni a kollégáknak: jogsi kell, nem csak a szüleid miatt.


A motorok terén meg járj nyitott szemmel, nem csak a Simson létezik - vannak újabb, jobb gépek. És a Simsonok a tudásukhoz képest nagyon drágák manapság - és az alkatrészeik sem olcsóbbak annyival. Vagy ha igen, akkor az olyan is.

2014. márc. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen de mivel 160cm nem tudok sok motor közt választani mivel nem ér le a lábam és robogot nem szeretnék 
2014. márc. 18. 17:12
 8/10 anonim ***** válasza:
egy kis honda dio megfelelne neked :).. sokkal inkább azt vennék mint egy simsont..., és jogsi nélkül ne menjél semerre...legyen egy kis eszed ennyi évesen is már, másrészt a jogsi pár hét alatt megvan...egyálltalán nem hosszú idő, hidd el hamar eltellik
2014. márc. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

De én váltoaat akarok aminek ,,nagy kereke van" mert ahol lakok ittvszinte földút van és nem akarok egy kis robogoval mászkálni a homokba

Nem tudtok valami váltosat?

2014. márc. 19. 06:57
 10/10 Bajer ***** válasza:
50 köbcentis komár, azon nem lábbal hanem kézzel kell váltani mert a kormány bal szárán van markolatváltó. Retró motors RULES!
2014. márc. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!