Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első kocsi választásban egy...

Első kocsi választásban egy kis SOS?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyat szeretnék kérdezni, eslő kocsi vásárlás előtt állok lassan.

Amiket Néztem eddig Nissan Almera, Seat ibiza, chevrolet lacetti 2004-es évjáratnál régebbit nem szeretnék és max olyan 800ezer körül.

Azt szeretném kérdezni ezek a kocsik mennyire biztonságosak, és mennyire szerviz igényesek. Fenntarthatósági kölcségek szempontjából melyik lenne a legjobb választás ?

Előre is köszönöm



2014. márc. 22. 21:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Chevrolet a legolcsóbb mind közül, de az egész márka kivonul Európából szép lassan. Ez egyenlő azzal, hogy szervizköltségek megnövekednek, alkatrészek beszerzése körülményesebb lesz, hosszabb folyamat.


Nissan és SEAT teljesen jó, az Ibizának kisebb a szervizelési költsége, alkatrész is jobban előfordul, mivel VW konszern. Kényelemben és vezetési élményben is a spanyol van előnyben, az Almera mellett főleg a megbízhatósága szól.


Én azt mondom menj egy kört velük, és döntsd el magad melyik tetszik jobban. Nincs akkora különbség a költségek között, hogy az alapján meg lehessen mondani melyik a jobb.

2014. márc. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm gyors válaszodat, Hallotam arrol már mindent hogy a nissant átvette a renault és azokról meg nem sok jót mondanak. Ennek ellenére még az Almera megbízható alkatrészileg is ?
2014. márc. 22. 21:18
 3/12 anonim ***** válasza:
Hall az ember jót-rosszat is. Az 1.5-ös benzines motorra nem szoktak panaszkodni, legfeljebb azt hozzák szóba, hogy picit lomha és pörgetni kell. Különösebb típushibái nincsenek.
2014. márc. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

" Ez egyenlő azzal, hogy szervizköltségek megnövekednek, alkatrészek beszerzése körülményesebb lesz, hosszabb folyamat. "

Amíg lesz utángyártott alkatrész, addig mindenre max 1 napot fog várni...


Én az Almerara voksolok. Egyszerű, megbízható.

2014. márc. 23. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
600 körül kapsz egy korrekt 2004-es Focust. Nagyon eltalált konstrukció!
2014. márc. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Utolso valaszolo: en nem igen lattam 600ert focust most neztem hasznaltauton, hat ami mar jobb es nem kombi es nincs beleteve 250efeletti kilometer az ilyen 800ezer kornyeken van.

Es nem tudom nem igazan tetszik nekem a focus de azert koszonom :)

Max egy kis Fiesta meg felsorakozhat az Almera es az Ibiza soraba.

Arrol mit gondoltok a Fiestarol ?

2014. márc. 23. 12:23
 7/12 anonim ***** válasza:
Fiestától jobb az Ibiza.
2014. márc. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
16 szelepes punto,esetleg stilo, vagy egy g astra ?
2014. márc. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Arra figyelj oda, ha kinézel egy típust, akkor ne a legolcsóbbakból válogass! A legolcsóbbak a legroncsabbak, ez tapasztalat is és logikus is ha belegondolsz. Mindig az adott autótípus átlagáránál kell keresgélni, figyelembe véve az évjáratot.

1 szó mint 100, nehogy megvegyél egy olyan autót, amiből a legolcsóbbak egyike 800ezerbe kerül. Mert akkor költhetsz rá még vagy 400ezret, míg elfogadható autó nem lesz belőle és még akkor rendbehozva is sokkal használtabb lesz már, mint amit eleve 1.2-1.5 millióért lehet kapni.

2014. márc. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Opel Astra H-rol is tudnatok velemenyt irni ? Fenntarthatosag, szervizeles, megbizhatosag?
2014. márc. 30. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!