Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha étolajat szeretnék használn...

Ha étolajat szeretnék használni a Merciben üzemanyagként, akkor milyen adókat kell befizetnem hozzá, milyen papirokkal kell rendelkeznem, hogy ne tudjanak se a rendőrök, se más hatóság belém kötni?

Figyelt kérdés
Hogyan megy ez az egész adóbefizetés az étolajra, ha üzemanyagként akarom használni?

2014. márc. 24. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
34%

Magyarországon nincs rá lehetőséged, hiszen az üzemanyagok összetételét szabványok határozzák meg, és bekeverési engedélye csak a MOL-nak van!

Ha jól tudom az Egyesült Királyságban pl. lehet használt olajjal járni.


Üdvözöllek Abszurdisztánabn!

:(

2014. márc. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Ha már telt egy mercire,teljen már gázolajra is!!!!!!mennyi kóró ember van,te jó ég!
2014. márc. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

2-es

Ha csendben maradtál volna, bölcs maradtál volna.

2014. márc. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2: lehet egy 30 éves zöldséges mercije van... (w123)
2014. márc. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves 2-es, legyél kedves utánaolvasni, hogy mik a velejárói az étolajos üzemnek, valamint milyen károsanyag kibocsátást eredményez, valamint, hogy egyéb esetekben az étolajat hogyan, és miként dolgozzák fel újra.


Amennyiben a kérdésre születik érdemi válasz, engem is érdekelne, már csak a tájékozódás végett. (Benzines Peugeotom van, nem vagyok érintett az ügyben...)

2014. márc. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2014. márc. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

várom továbbra is az értelmes válaszokat, amik a kérdésemre válaszolnak.

2: amelyik merci elmegy étolajjal, olyant már 300 000 től kapsz... uhho azé csínnyán a nem telik üzemanyagra, mert az auto se túl borsos

2014. márc. 25. 20:09
 8/8 anonim ***** válasza:

"várom továbbra is az értelmes válaszokat"


Én meg azt várom, hogy megértsd: MAGYARORSZÁGON HIVATALOSAN NEM JÁRHATSZ ÉTOLAJJAL!


Egy kis olvasnivaló:

[link]

[link]

2014. márc. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!