Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsga akkor van...

Forgalmi vizsga akkor van amikor én akarom?

Figyelt kérdés
Úgy tudom 30 órát és 580km-t kell vezetni, és ha akarok vehetek pótórákat. Szóval amikor elkezdem, onnantól kezdve meg van adva egy határidő, amire be kell fejeznem a tanulást?

2014. márc. 15. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, van valami olyan szabály, hogy a KRESZ vizsga után X időn belül kell a forgalmi vizsgát is letenni.

De ha több gyakorlásra van szükséged, akkor szólj az oktatódnak, és ő tanít tovább. Jobban is jársz, mintha gyorsan leraknád a vizsgákat, és nem lenne meg a rutin meg a gyakorlat.

2014. márc. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A sikeres KRESZ vizsgádtól számítva van 2 éved a sikeres forgalmi vizsgára és a eü vizsgára.

De vizsgázni akkor mész amikor akarsz (a 2 éven belül) vagyis ha te úgy érzed a 30.óra után,hogy készen állsz akkor lehet jelentkezni vizsgára és majd adnak egy időpontot mikor mehetsz. Max az oktató mondja,hogy szerinte nem állsz készen,ettől függetlenül te elmehetsz vagy vehetsz akár plusz 30 órát.


Ha 2 éven belül nem sikerül mindent megcsinálnod,akkor kezdheted előlről az egészet.

2014. márc. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Épp erre voltam kíváncsi, hogy ha nem állok készen, akkor még várok vele egy kicsit, és plusz órákat veszek. Két éven belül biztosan meglesz.

Köszönöm szépen!:)

2014. márc. 15. 09:45
 4/6 anonim válasza:
Én most vizsgáztam.Tavaly szeptemberben voltam kresz vizsgán, idén január elsejétől egy év áll rendelkezésre h befejezd, különben bukod az egészet!Kivéve az elsősegélyt.Én most vizsgáztam forgalmiból mult héten...kb a 26-28-dik oránál szol az oktató, kér időpontot a vizsgára.Kb 1-2 héten belül.Ahogy van időpont.Addig vehetsz is órákat!Sok sikert hozzá!!!!
2014. márc. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ja, és nem a kresz vizsga napjától számít az egy év, hanem az oktatás első napjától kezdve!ez 100%
2014. márc. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem durva ez az oktatás napjától számított 1 év. Persze meg lehet csinálni,de például az én oktatóm olyan volt,hogy iszonyúan elhúzta az egészet,volt,hogy két hétig 1 órát vettem, a KRESZ oktatás is hosszú volt,plusz órákat is vettem. Meg ügye én sulis vagyok,de aki például dolgozik annak még nehezebb. Én erről amúgy még nem hallottam,pedig én is most vizsgáztam :)
2014. márc. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!