Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A könnyített A1 tanfolyamon...

A könnyített A1 tanfolyamon (B125) elég a 3 óra vezetés a sikeres vizsgához?

Figyelt kérdés

Úgy tudom hogy vizsgával együtt 3 óra kell, ami azért nem túl sok, ez alatt a vizsgakövetelményeket nagyjából meglehetne tanulni.

Szeretnék a nyáron levizsgázni de nem szeretnék többet költeni rá mint amennyibe eredetileg kerül, tehát 10-ezreket nem költenék pár pótórára.

4 éve motorozok, robogóval járok napi rendszerességgel.

A váltástól elszoktam a motornál de volt régen váltós motorom és szerintem nem ez a legnehezebb a vezetésben.

Van így esélyem?


2014. márc. 27. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Én három évet robiztam egy 50-es géppel, mielőtt elmentem B125-re. Egy-egy plusz órát vettem a biztonság kedvéért (vagyis leginkább azért, mert beszaratott az oktatóm :D), és gond nélkül letettem a vizsgát elsőre.
2014. márc. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5-6 év Simsonozás, majd 15 év autózás után egy plusz órát vettem biztos, ami biztos alapon, és gond nélkül, elsőre meglett a vizsga. Ne parázz.
2014. márc. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Annyira nem gáz :)

[link]

csak hogy legyen fogalmad hogy mi lesz a feladat :)

3 óra? ha két órán keresztül csak gyakorolsz akkor 3. órára talán menni fog,ez rajtad függ!

Majd az oktató megmondja hogy elég lesz e szerintem!Ha veszel egy plusz órát az nem fog tizenezrekbe kerülni...Egyik ismerősöm is valami 32 ezerből tette le és volt ideje gyakorolni is.

2014. ápr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem a városban kell menni vizsgán?
2014. ápr. 3. 22:18
 5/6 anonim ***** válasza:

uh...tényleg most már más a rendszer :)

akkor nem is írtam semmit,bár lehet hogy pályára is kivisznek aztán mentek városban egy kört

2014. ápr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem hát, kint a prérin, autópályán :D


Nyilván városban fogtok keringőzni a vizsga alatt, nem arra kíváncsi a vizsgabiztos, hogy hogyan tudsz könyökölni a gázkaron...

2014. ápr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!