Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sztetek mennyire jó ötlet...

Sztetek mennyire jó ötlet kitenni ilyen matricát?

Figyelt kérdés

Egy Suzuki Swiftet nyúzok ès gyakran találkozom azzal, hogy az ilyen ,,komolyabb" autósok nem tartanak megfelelö követèsi távot ami elèg idegesítö tud lenni ezèrt arra gondoltam ki teszem ezt vhova hátra: ,,Ha ezt eltudod olvasni akkor valószínüleg nem tartasz megfelelö követèsi távot!"

Azt ne mondja senki, hogy lassan megyek, mert városon belül van mikor az ilyen miatt 55 km/h-val megyek, de ha kinyúlnèk mèg akkor is megtudnám èrinteni a lökhárítóját. Az ilyesmi elègge el tudja vonni az ember figyelmèt...


Hol kapható ilyen feliratos matrica? Hova szabályos kitenni?



#autó #felirat #Suzuki Swift #követèsi táv
2014. márc. 31. 12:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
És ha inkább a féklámpát villantanád fel, hogy leszakadjon?
2014. márc. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

A hülyéket ezzel csak felhúzod, mert kihívásnak értékelik.

Amúgy ablakra semmiképp se tedd!

2014. márc. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 kovpet ***** válasza:
55%

Pont ilyen matrica kell? A helyesírási hibákkal együtt? :)


Amúgy nem érne semmit, aki agresszívan tolja, azt nem hatja meg semmi, nyomulni fog továbbra is.

2014. márc. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
55%
Gondolod tud olvasni az ilyen majom? Most szökött az állatkertből. Fékbelépést viszont észlelni szokták.
2014. márc. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ezt írd ki: "Időnként ok nélkül padlóféket nyomok!"
2014. márc. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Törd meg a kocsi hátulját és írd fölé: Ha közel jössz, fékezek! Mint ez: [link]


Vagy: Köszönöm, hogy betartod a követési távolságot.

2014. márc. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%
Velem is szokott ilyen lenni. De én inkább teherautóktól meg egyéb furgonoktól tapasztaltam. Azt szoktam csinálni, hogy szépen lassan elkezdek fékezni. Teljesen állóra. Hiába zöld előttem a lámpa és csak pár méter kell. Aztán kiteszem a kezemet és a mutatóujjamat lobogtatom, hogy na-na.. Eddig mindig bevált. Ilyen miatt nagyon kicsi a valószínűsége annak, hogy valaki megakar verni, de azért jobb tartani valamit az autóban. Én is tartok. De eddig nem volt ilyen soha. Mindig rájöttek utána, hogy mennyi követési távolság kell, esetleg még meg is előztek. De azért a luxusautós köcsögöket kivéve azért szoktam támogatni az ilyeneket. Felteszem ilyenkor a tempomatot 64-re, hogy annál semmiképp ne menjek gyorsabban. Nem akarok büntetést fizetni, de feltartani se másokat. Nekem is sok autós segített már ebben-abban.
2014. márc. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
ez inkább csak olaj a tűzre,valami hasonló szövegű matricát csináltass: nincsenek meleg hajlamaim ezért ne gyere a seggembe
2014. márc. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Konkrétan ilyen matricát én már láttam is! :)


Azt én se szeretem, ha a seggembe jönnek. Van amikor városban már 60-nal megyek, de csak jön. Van amikor pályán 145-tel megyek, de rám van tapadva, megelőzni viszont nem akar. Olyan is volt már, hogy az M0-son 80-as korlátozásnál 100-zal mentem már, mert valaki "meg akarta hőmérőzni a kipufogómat" és csak egy sávra szűkült az út. Még neki állt feljebb, elkezdett villogtatni mögöttem, mert neki kevés hogy csak ennyivel léphette túl a korlátozást.

2014. márc. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ez azért van mert a mai dízelek nem tudnak 49-el menni negyedikbe a harmadik meg sok neki. 60-at jó tartja négybe.


MIÓTA DÍZELEM van és is ilyen vagyok sokszor előzök hogy előtte 55-el menjek és hülyének néz minek előztem ugyan annyival megyek csak előtte.


(haver Suzukija 100-at mutat és 2 éves mondeom 92-őt tehát a te 55-öd lehet hogy csak 49)

2014. márc. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!