Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sztetek mennyire jó ötlet...

Sztetek mennyire jó ötlet kitenni ilyen matricát?

Figyelt kérdés

Egy Suzuki Swiftet nyúzok ès gyakran találkozom azzal, hogy az ilyen ,,komolyabb" autósok nem tartanak megfelelö követèsi távot ami elèg idegesítö tud lenni ezèrt arra gondoltam ki teszem ezt vhova hátra: ,,Ha ezt eltudod olvasni akkor valószínüleg nem tartasz megfelelö követèsi távot!"

Azt ne mondja senki, hogy lassan megyek, mert városon belül van mikor az ilyen miatt 55 km/h-val megyek, de ha kinyúlnèk mèg akkor is megtudnám èrinteni a lökhárítóját. Az ilyesmi elègge el tudja vonni az ember figyelmèt...


Hol kapható ilyen feliratos matrica? Hova szabályos kitenni?



#autó #felirat #Suzuki Swift #követèsi táv
2014. márc. 31. 12:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

" Az ilyesmi elègge el tudja vonni az ember figyelmèt... "


Majd megint kapom a pirosakat, de mi francnak a hátad mögé pislogsz? Előre nézz amerre haladsz!

Kit érdekel, hogy ki bújik a seggembe, ha nem tud megállni, akkor megírjuk a sárga-kéket, neki ugrik a bónusza, én meg pihenek pár napot amíg a karosszériás kalapál.

2014. márc. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

A matricát se nehéz megtalálni:


[link]

2014. márc. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyen matricák egy nagy baromság. Ezzel is csak elvonják a hátul haladó autós figyelmét. Ha ennyire idegesít villants neki féklámpát vagy engedd el.


A mögöttes forgalmat pedig célszerű figyelni! Más hibájából sem szívesen törném össze a kocsimat. Ha vész fékeznem kell akkor simán belém csúszhat. Igenis tartsa be a követési távolságot mindenki!

2014. márc. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"haver Suzukija 100-at mutat és 2 éves mondeom 92-őt tehát a te 55-öd lehet hogy csak 49"

Teljesen mindegy a követési távolságot kutya kötelessége mindenkinek betartania,ha siet akkor előzön de ne kötözködjön amásikkal aki "normálisan" közlekedne.Személy szerint én erre szigorúbb szabályokat vezetnék be mint pl a gyors hajtásra mert ha valaki túllépi pl 10 km/h-val a megengedett sebességet azzal még nem veszélyeztet senkit.De ha az ilyen baro.marcok az ember seg.gébe másznak mert kakaskodni akarnak na ez eléggé baleset veszélyes.

2014. ápr. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"neki ugrik a bónusza, én meg pihenek pár napot amíg a karosszériás kalapál."


Az autód értékéből pedig ugrott pár százezer, egy viszketeg hülye miatt.

2014. ápr. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen kocsinak. Egy réginek kifejezetten jót tesz egy két új ellem ,főleg ha már amúgy is van horpadás hátul. A biztosítási pénzből még a rozsdás kerékívek javítása is kijön.
2014. ápr. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Egy réginek kifejezetten jót tesz egy két új ellem ,főleg ha már amúgy is van horpadás hátul."


Tulajdonképpen igaz!

2014. ápr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Németországban a rendőrök nagyobb hangsúlyt fektetnek a követési távolság be nem tartására, mint a pl. a gyorshajtásra. Talán idővel Mo-on is elterjed ez a szemlélet.
2014. ápr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!