Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » ETZ jeladós gyújtásról van e...

ETZ jeladós gyújtásról van e tapasztalat valakinek?

Figyelt kérdés

Pontosabban ez a termék érdekelne : [link]


Én már megvettem csak néha jó néha nem.



2014. ápr. 1. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Hy!Nekem is ez van,nagyon jó kis cucc,nem tagadom ha jól be van lőve akkor jobban is tud pörögni.

Fogyasztásban hangyányit számít.

én elégedett vagyok vele!

Viszont vigyázz mert ha fordítva kötöd be a fesszabályzót akkor kisütöd vele ezt a kütyüt.Nekem nem xarakodott,nekem a trafómat kellett cserélnem mert ha bemelegedett akkor néha picit leakart állni alapjáraton(trafócserével megoldottam) E mellé ajánlott az elektromos szabályzó is.És ebben az a tökéletes hogy leszeded a komplett gyújtásod és ha gallyra megy akkor út szélén csak felteszed a régit és középre állítva hazáig elgurulsz vele,ezt tudom Én is :) Szóval ez nagyon jó és megéri!

2014. ápr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Azt hiszem az a baj nálam hogy a jeladó guriga kipúposodik a perforációnál ahol meg kell húzni és melegen beleér a jel vevőbe és bepiszkolja a saját kopásából előállított "hordalékkal". de majd megírom ha tudom a tutit. amúgy amikor jó volt nekem is bejött pengébb a motor a kalapácsoshoz képest
2014. ápr. 10. 07:03
 3/4 A kérdező kommentje:
az vólt a baj igen. le csiszoltam a kidudorodást és jó.
2014. ápr. 14. 11:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó tudni hogy ilyen hibákat is produkálhat! :)
2014. ápr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!